Комикс евент 6: Сделката

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 5.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Не подвеждай,броя на растението от поле няма нищо общо с точките
     
  2. kosdas

    kosdas Анализатор

    до тук ясно обаче как да се вместя в 24 часа
     
  3. ТИН

    ТИН Обитател

    Да,така е.Много си прав/а/.
     
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами може би като не береш на празен стомах, а си хапнеш преди брането ябълково-тиквичков пай /60% повече т.о./, кекс от моркови /20 %/, великденски мармалад или пролетен венец /30%/ и като прибавим и домашните любимци, няма да е кой знае какъв зор :p. А за ЯМЧ се знае :).
     
  5. ТИН

    ТИН Обитател

    Кога трябва да се активират продуктите от занаятите/за точките/?-при засяване или при обиране?

    аха,с всички продукти ще съберем точките за 19 часа и 12 минути/обаче без паузи!/
     
    Последно редактирано от модератора: 6.11.14
  6. kle71985

    kle71985 Активен автор

    zdraveite iskam da popitam izvinqvam se pavo za latinicata mi ot 2 va meseca se opitvam da q opravq i o6te nemoga da razbera kakvomu se slu4i na kompiutara mi nqma kirilica i nqma-ta sega na vaprosa mi


    qbalkoviq tikvi4kov pai sigurni li ste 4e dava bonusa v eventa za6toto ne6o ne moga da razbera
    sa6to iskam da popitam za strategiq parvite 5 broiki ot dadenoto ni rastenie na kakvi poleta gi seete na malki ili na golemi

    izvinqvam se otnovo za latinicata vazmojno nai skoro 6te q opravq
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Преди да обереш.
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Да, ябълково тиквичковия пай ще действа. А за разсяването поне при мен първите 2 обирания на големи полета със всички екстри :)
     
  9. pipi

    pipi Стажант

    Извинете за невежеството ми но това съкращение ЯМЧ какво означава.
     
    Последна редакция: 6.11.14
  10. ludko52

    ludko52 Активен автор

    ябълково морковено чатни
     
  11. 0246

    0246 Обитател

    Таблицата с необходимото за изпълнението на задачите не се зарежда. Това случайно да означава, че са премислили относно шестдесетте хиляди точки в първа задача? Или проблема със зареждането е само при мен?
     
  12. munci1991

    munci1991 Обитател

    Имa проблем със зареждането
     
  13. pipi

    pipi Стажант

    Благодаря за бързия отговор
     
  14. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Аз смятам да засея лъскав мак на плодни полета, със самата невинност, щолен и супер тор би трябвало да стане доста бързо. Ако няма бъгове, би трябвало да даде х2 то като за първо обиране и после на малки поленца кукуряк, който през 3 часа се бере. Не видях във ФАЯ да пише за плодните полета, но се надявам точките опит да се отчитат двойно. :)
     
  15. 0246

    0246 Обитател

    Аз мисля, че е най-добре да се засее мак на плодородни полета с тор на Мими + няколко продукта от занаятите + коне, дракони, врани, гарги и каквито летящи из полетата твари имаме. Така при стартирането на таймера, първото обиране би трябвало да ни донесе поне 25 000 точки. След това да се продължи с кукуряка до 60 000.
     
  16. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

     
  17. БайВейдар

    БайВейдар Стажант

    Имайте предвид, че ябълково-тиквичков пай /60% повече т.о./, великденски мармалад или пролетен венец /30%/ и мармалада от рози са от една категория - златна.
     
  18. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

     
  19. Използвай всички площи за сеене и някои от продуктите, даващи бонус +% то (ябълково-тиквичков пай, великденски мармалад, пролетен венец, мармалад от рози, кекс от моркови). Аз бих ползвала пай (+60%), великденски/пролетен (+30%) и кексче (+10%). И домашни любимци - който ги има. И бих стартирала задачата след разсяването, т.е. като засея на всички полета.
     
    Последно редактирано от модератора: 6.11.14
  20. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    С парички - пенита (за продукти):p ,ако нямаш реални левчета (евро) за кошнички. Това е целта на куестите.;) ИЗТОЧВАНЕ на кисийките ниxDxDxD.
     
    Мариана07 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.