Комикс евент 6: Сделката

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 5.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Здравей, едната можем да поставим в реда (ако желаем). С тези работилници ще можем да произвеждаме Перки за парти, които не се предават, а ще останат в играта.
     
  2. dididin

    dididin Младши експерт

    благодаря
     
  3. Моля, за нищо. Приятно забавление!
     
  4. gadelaBG

    gadelaBG Стажант

    И аз имам един въпрос: А с тези перки за парти, какво ще ги правим, щом ще остават за напред в играта? Ще ни трябват ли за нещо? Или пък това ще е голямата изненада :D
     
  5. Здравей, предполагам, че ще ги правим същото, което и останалите продукти - поръчки, продажби и т.н.
     
  6. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Да попитам и аз -за малко поле с кукуряк-8ТО,малко поле с лъскав мак-12ТО ,вярно ли съм разбрала?
     
  7. Привет, да, вярно.
     
  8. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Много благодаря!
     
  9. За нищо, спокойна вечер!
     
  10. meche_boez

    meche_boez Стажант

    Продуктите от занаяти, даващи % по-бърз растеж, ще оказват ли влияние върху тези две нови растения?
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако бонуса е за всички растения - да. Ако е за конкретна категория - тогава не.
     
  12. meche_boez

    meche_boez Стажант

    Много благодаря за бързия и точен отговор.
     
  13. БайВейдар

    БайВейдар Стажант

    Здравейте, това означава ли, че важи за категория "други"?
     
  14. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    аз да попитам конкретно, без категории - ябълково-тиквичков пай, кекс от моркови, мармалад от рози, великденски мармалад и пролетен венец ще дават ли бонус точки при растенията от евента
     
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, двете растения са в категория: Растение на събитието. За него важат само общите бонуси.

    Да.
     
  16. снукърʁбг

    снукърʁбг Стажант

    Айде и аз да си задам въпроса: "Бонусът, който ще можете да получите при активиране на реда, ако запълните всички облаци, е: 40 ТрТО * нивото. Повторно активиране - след 20 ч." Кое ниво? На бахама или на основната ферма?
     
  17. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    На Бахама щом е ТрТО.
     
  18. kosdas

    kosdas Анализатор

    моля дайте идея как се правят тия 60к точки че от 2 часа смятам и никак си немога да се събера в 24 часа
     
  19. ТИН

    ТИН Обитател

    само с чатни и на малки полета:
    774 поленца по 4 броя по 8 точки/за кукуряк/=24,768 точки/за 03:12 часа само с вода/
    774 поленца по 4 броя по 12 точки/за лъскав мак/=37,152 точки/за 06:24 часа с вода/
    61,620 точки за 09:36 и сме готови с точките при положение,че имаме по 774 броя от растение ,нали така ?
    И растението оставя в плевнята,нали?
     
  20. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Точките от поле нямат нищо общо с бройките от полето. Малко поле с кукуряк дава 8 то, а ако е с лъскав мак 12 то.
    774х8=6192 то. От тук нататък вие ги смятайте.;)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.