Комикс евент 6: Сделката

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 5.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tpetrov

    tpetrov Стажант

    Работилница за платна как се прави това?
     
  2. Привет, "Стажантска работилница за платна" построяваш в работилницата в града (необходим е инструментът строителен план, награда от 2 задача), а "Работилница за платна" получаваш като награда в последната задача на куеста.
     
  3. tpetrov

    tpetrov Стажант

    е как като ми иска 3 броя
     
  4. wilma11

    wilma11 Подрастващ автор

    Играта се оправи, но падащите гирлянди съвсем намаляха. Да си оправят и гирляндите. Относно бъдещите евенти би следвало да има съответствие между времето за приключване и броя на искачащите предмети, и то при условие, че няма бъгове през цялото време - както на практика е с настоящият евент.
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Наградата от 2 задача е 3 бр. стр.план, които са достатъчни за построяването на 3 Стажантски работилници, които после се предават в последната задача (и там са нужни 3 бр. също).
     
  6. tpetrov

    tpetrov Стажант

    а разбрах махам 3 Стажантски работилници и ги предавам ;) така става
     
    Последна редакция: 3.12.14
  7. mell

    mell Редовен

    Защо в календара не е оправена датата на приключване на евента?
     
  8. eeeeeeeve1

    eeeeeeeve1 Стажант

    Е не ама мноого стисната работа с тези гирлянди де-от 1 поле и 30 дървета цяял един гирлянд:cry:
     
    BUTTERFLAYS харесва това.
  9. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Сейте Рози с вода и тор в продължение на 3те дена с млечен кейк , тиквичков пай , кекс с морковчета и работата ще стане с гирляндите . От едно убиране взимам по 30 гирлянда на обиране (45 с острова) така че за 2 дена правите 200 минимум ...
    Едит. Може да се добави и мармалад от рози също така :)
     
  10. em166

    em166 Стажант

    Между 2.00 АМ и 6.00 АМ играта не се отваряше, но за да пишеш във форума трябва да си логнат.Някой да каже нещо по въпроса?
     
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Мммм даа, и при мен вчера имаше такъв случай. На горската поляна обирам лешници и една леарна като купите ми са на дървото и съм сложила Хари Кравайчето там, направо не повярвах на очите си когато се изниза само една едничка гирлянда. Все е било затягано кранчето, но такова чудо не бях виждала.
     
  12. kosdas

    kosdas Анализатор

    още миналия месец писах за този проблем че е достатъчно програмистите за 10 мин да сасдадът един бутон ВХОД и форума ще се оправи

    а относно розите при мен с лук не помогна та камо ли с тях единствено засега само оборите дет се отчитат почтено но след 40 мин на жената ще и цъфтят неините и ще кажа пак

    и много благодаря на го-тата за удължаването с ден тъкмо ще наваксам с другите зеленчуци
     
  13. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    свинарник червен и къртици,от дърветата солноXXL, медено, лимонXL ,японска вишна, ягодово
     
  14. vikips

    vikips Стажант

    от карамфили излизат около 30бр на поле
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, оправена е датата...13.11.:)
     
  16. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Здравейте, искам да попитам ще има ли бонус -код или не?
     
  17. Привет, към момента такава информация нямаме. Ако и когато получим, ще ви информираме.
     
    Последно редактирано от модератора: 11.11.14
  18. magelani

    magelani Прохождащ

    Здравейте! Закъсвам го с гирляндите, който има желание да помогне, ще съм Ви много благодарна.
     
  19. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Готов съм при мен се паднаха следните неща:

    1.Солено дърво
    2.Орех XXL
    3.Бадемово дърво XXL
    4.Бадемово дърво XL
    5.Японски клен

    1.Щраусарник за производство на щраусови яйца I:жълт
    2.Краварник II:оранжев
     
  20. Калисто

    Калисто Прохождащ

    Току що ми се излюпиха орли и оранжев пуйчарник.:(
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.