Комикс евент 5: Бурята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 9.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. len4eto

    len4eto Прохождащ

    помогнете не ми достигат книжките
     
  2. regiana89

    regiana89 Стажант

    моля някой да ми помогне с книжките че слаба работа няма да мога да завърша куеста regiana89
     
  3. penkablajeva

    penkablajeva Стажант

    уж според нивото а аз съм на 90 ниво и предадени купи и пак ми идват малко книжки трябват ми още 230 просто невъзможно.благодаря на всички които ми изпращат комикси но не смея да се надявам че ще ги събера може би ако има още един ден ще имам и аз ред в небесната градина.но погледнато реално жалко за труда който съм хвърлила и времето което съм загубила. БИГПОЙНТ за пореден път се оляха с исканията си 950 книжки голям майтап си направиха .който е успял браво ,а който не е трябвало е да спи пред компютъра и е щял да успее.
     
  4. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Нямаше ме 2 дни и бях оставила да се опекат кексчетата, днес опекох последните 30 наполовина, точно толкова колкото точки са необходими като им сложих и глазура.
    Като има стратегия кошнички не са необходими ;)

    Абе не е точно така, аз започнах със закъснение евента, освен това го започнах с цъкалки, т.е. нямах първоначалното натрупване на 150-170 летящи. Освен това ме нямаше 2 дни и въпреки всичко преди малко си наредих реда... дори не съм имала по 20 подаръка всеки ден, може би само 1 или 2 дни :)
     
    Последна редакция: 15.9.14
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Мили боже! Каква късметлийка си :eek:
     
    Тити харесва това.
  6. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Хич не смятам и да се ядосвам и без това щяха да събират прах в менюто ако ще и лебеди да бяха се излюпили ;) Ще взема обаче да пусна едно тото днес, може би там ще да ми е късмета ;)
     
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD пробвай, но аз мисля, че ще ти върви в любовта :p
     
  8. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Малко труден беше, но се завършва без проблеми.
    Чакам с нетърпение следващия евент!
     
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз ще го закъсам от към книжки, никакъв шанс за събиране, сега към момента са 454, ма здраве да е.
     
  10. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    имам 4 свободни подаръка, пишете
    редчето го заредих преди 3 часа и имам 93 книжки останали, оказа се изпълнимо
     
  11. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    да са ми честити оборите оранжев овчарник, обор лосове и съкровищница на врани
    според 90 ниво супер наградиo_O
     
  12. Тити

    Тити Подрастващ автор

    В късмета какво общо има нивото ;) Аз като съм на 102 ниво да не би да ми се пада обор за извънземни ;) Ще чакам да видя дали някой ще се похвали с някой от по-новите обори :)
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    на мен ми беше по-трудно
    на 94 ниво съм, засях дълги растения преди началото и честно да си кажа днес сутринта направих бройката на книжките
    сега вече, защото не ми трябват се събират, но ми се струва, че по-ниските нива няма да вземат реда
     
  14. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    лос, мечка и лисица - и трите са ми излишни
     
    tutifruti9 харесва това.
  15. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    леко не, а съм много бясна оранжеви свине,червени коне и производство за вълна
     
    Тити харесва това.
  16. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Ти си целуната от Господ с тоз' червен обор, не мога да разбера защо си бясна ;) Какво да кажем ние с гайдите ;)
     
  17. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    целуната съм аз, на тодоров ден не мож видя толкоз коне колкото конюшни имам в менюто8)знаех си аз дори писах, че коне и кози имам и щях да бухна само един кекс, ама бп промениха условията :mad:
     
    Тити харесва това.
  18. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ниво 85 с 2засявания карамфили,4 засявания рози и ми трябват още 248 книжки. не го разбирам това
     
    Последна редакция: 15.9.14
  19. .-Marinaki-.

    .-Marinaki-. Стажант

    И на мен книжките са ми малко,400 са досега.Мисията е невъзможна!
     
  20. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Трябват ми още 181 книжки, моля, който може с утрешните подаръци да праща
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.