Комикс евент 5: Бурята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 9.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Много малко книжки ми идват.
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    и на мен не ми харесва начина на събиране на тези кексчета:mad:
    губене на време, ако не бяха те, може би щях да съм приключила
     
    FrozenKiss и MARV3000 харесват това.
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    абе пийте си ракията със салатката , за къде сте се разбързали
     
    FrozenKiss и MARV3000 харесват това.
  4. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Ами наздраве.
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    докато чакаме да не станем като котаракаxDxDxDима опасност да забравим какво чакамеxD
     
    bayVasil харесва това.
  6. ico86

    ico86 Младши експерт

    а кексчетата дали могат да се садят и обират с комбайн?
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Само ако са станали готови в последната фаза. Преди това могат само на ръка да се берат.
     
  8. НИНА

    НИНА Младши експерт

    но много бавно се сеят на ръка
     
  9. penkablajeva

    penkablajeva Стажант

    и на мен ми се вижда че няма да събера книжките до този момент имам 226 а за последната задача трябват 700
     
  10. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Моля за помощ.
    Трябват ми 600 книжки
     
  11. Tayra_Ferone

    Tayra_Ferone Стажант

    Просто не виждам как ще събера книжките. Всичко останало не е проблем, обаче тези книжки са прекалено много като изискване и прекалено малко като пускане при обиране. До момента имам 414 книжки от общо 700, които трябва да събера за пета задача. Растенията са засети и събрани като количества за целия евент, довечера ще получа последната партида кексове, за да изиграя цялата четвърта задача и дотам. Силно ме съмнява, че за малко повече от денонощие (след което времето на евента изтича) ще събера близо 300 книжки.
     
  12. Oskar

    Oskar Подрастващ автор

    До този момент са събрани въпросните книжки само от ферми над 90 ниво при нормални условия !;););)
     
  13. dim6300

    dim6300 Стажант

    Ферма 91 ниво, при нормални условия, трябват ми още 131. Със сигурност ще ги събера, след час ми излизат и на трите полета дългорастящи, за утре ще заредя още веднъж, но вместо удоволствие, получих игра на нерви.
     
  14. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    е то за това евента и наградите са според нивото
     
  15. Tayra_Ferone

    Tayra_Ferone Стажант

    Ако беше според нивото, не би имало никаква необходимост да се дава възможност за предварително прекратяване на четвърта задача, след като практически е невъзможно за по-ниските нива да съберат такава голяма бройка книжки за пета задача. Още повече, че подаването на равномерно и достатъчно количество кексове ежедневно, изключва възможността да не можеш да изпълниш същата четвърта задача.
     
  16. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Това е доста неприятно.
     
  17. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Поставянето на кексчетата става с комбайн, стига да ти е активиран строителя от помощната техника.
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    ако нямаш пуснат строител,можеш да ползваш Ctrl от клавиатурата . Избираш си кексчето след това задържаш натиснат Ctrl и цъкаш на полето което искаш да поставиш кексчето. Така може да поставяш дървета,обори и предмети.
     
  19. svetyl4ica

    svetyl4ica Стажант

    на мен не ми достигат книжки... моля за малко помощ
     
  20. dil1606

    dil1606 Стажант

    И аз моля за помощ с книжките
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.