Комикс евент 5: Бурята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 9.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mali783

    mali783 Стажант

    на мен ми липсват кексчета от вчера,имам само тези от днес:(ид10245457
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Събитието започна днес, вчера не са се получавали кексчета.
     
  3. mali783

    mali783 Стажант

    Благодаря Звезди,нещо съм чела-недочела за получаването им,сега видях че е 12 часа преди събитието:p
     
  4. nivata1

    nivata1 Професионалист

    12 часа преди събитието, но моите кексчета ги няма

    ID19896760 - nivata
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Виждам 30 бр. кексчета от вчера в менюто с предметите (бутона с вазичката в менюто в ляво ).
     
  6. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ам да де, ма като не го довършиш цялото, трябва да забравиш за техниката и оборите, щи метнат там едно чатни и бегай да си играеш.
     
  7. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    това е вариант за хора с проблем за китките и книжките:)мен лично ма тегли реда и няма да се занимавам с кексчета, те за мен са загуба на време и точки:)пък знам ли може да ми пуснат 1 купон, иначе коне и кози имамxD
     
    tutifruti9 харесва това.
  8. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    То и аз ги имам, ма пусто изкушение мира ми не дава,:oops:макар да съм от доволна - пре-доволна от последния строител, като по чудо нямаше чак толкова подобрения, все редки обори. А купона, ич ме и не грее... Небесната също много я искам, че като видя празно редче, почва да мъ гложди отвътре. Яд ме е всеки ден, за това редче дето ми е празно за техниката, тия върталежки, как съм ги изтървала, чак от към гърба ми иде да съ спукам. Мъ на, туй да ми е проблема. Пак ще гледам да съм максималистка и всичко да взема:wuerg:
     
    sm0uk3r1 харесва това.
  9. nivata1

    nivata1 Професионалист

    е да де, ама аз гледах в "Разни". Благодаря

    ма как ще стигнеш до реда без да минеш през кексчетата:(
     
    Последно редактирано от модератора: 11.9.14
  10. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    ей така
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, за съжаление искаме да съобщим че е имало промяна в тази 4 задача от събитието (след тестовете).
    За да стане активен бутона за продължаване нататък, трябва да се предадат кексчета на стойност поне 3500 МП.
     
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ако предам колкото кексчета имам и премина на следващата задача, мога ли после да се върна и да довърша задачата?
     
  13. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не, неможеш.
    Картинката на комикса се оцветява както при другите завършени задачи и бутона за предаване става неактивен.
     
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    разбрах
    благодаря, лека вечер
     
  15. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    За 3 дни имам 183 кексчета. Нещо не ми се вързва цялата Ви схема - 517 бр. как да ги събера за още 3?!?
     
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ??????? кексчета или книжки с комикси, май нещо се бъркаш
     
  17. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Комикси имах в предвид. Благодаря за корекцията!
     
  18. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Садиш си растенията, след като ги събереш всичките, като бройка, започваш да садиш само рози или това растение, което ти е с най - дълго време на растеж. Аз от едно обиране на рози взимам около 80 книжки. Това е начина, друг не зная. Гадно е, когато си малко ниво и още не си достигнал до тези по - дълго растящите култури.
    Другият неприятен факт е, когато нямаш физическата възможност да направиш всичко това, което споменах по - горе.
     
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Не, че искам да соля още в раната, но книжките са 950бр., не 700:(
     
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    Книжките ги събрах, ама сега пък трябва да чакам Рошко да даде кексчетата :mad:. Ето тука е кофтито, че така ще ни държат вързани за евента почти до края му.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.