Комикс евент 5: Бурята

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 9.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    и аз ще цъкам, че много ме дразнят празни редове у небесата
     
    staneli и [[Fermerkaa]] харесват това.
  2. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И аз ще го изиграя за редичката. Наградите са скучни, но поне за разнообразие да се играе...
     
    BugPointFan харесва това.
  3. adibobi

    adibobi Напреднал

    e и аз ще го играя, за небесният ред( не обичам празни редове):)
     
    BugPointFan харесва това.
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Като за начало, изкачат повече книжки и почти нулева глазура, много стисната работа... Та по - добре на този етап, според мен, да се събере всичко, като растения и кексчета, накрая да се мисли за книжкитеее. Някой, ако има стратегия и желание, нека каже мнението си по въпроса с магданоса...
     
    sm0uk3r1 харесва това.
  5. daskalov64

    daskalov64 Стажант

    Те ти трябват 175 глазури (най-много). Мисля, че до края, когато ще садя кексчета (дано не мухлясат xD) ще се съберат. Ако не - ще чакам 16 часа. А за книжките - много отдавна не съм имал проблем да събера изкачащите.
     
    BugPointFan и tutifruti9 харесват това.
  6. 0246

    0246 Обитател

    Вчера имаше съобщение в новините, че Рошко ще дава кексчета 12 часа преди събитието. Къде да ги търся въпросните?
     
  7. daskalov64

    daskalov64 Стажант

    при консумативите, с вазичката
     
  8. 0246

    0246 Обитател

    е, само там не се бях сетила да ровя :) Благодаря!
     
  9. *vesihristova*

    *vesihristova* Прохождащ

    Този ивент, с удоволствие ще го пропусна !
     
  10. ili12341

    ili12341 Стажант

    Къде е това? Не мога да намеря кексчетата. Има ли значение, че съм си взела наградата от Рошко сутринта?
     
  11. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Отляво на екрана имаш изкачащ панел с най-различни "бутончета" . Второто отгоре на долу е нещо като сандък. Като го натиснеш, ще видиш друго "Бутонче" - вазичка.
     
  12. Здравей,
    Tова е в менюто вляво. Бутонът с вазичката е този, с който вадиш предметите. Като цъкнеш върху него ще видиш табчето "Консумативи", там се виждат кексчетата.
    Рошко е давал кексчета сутринта, независимо че не се изписваше. Надявам се и твоите да са налични, пиши ако не ги откриеш.
     
  13. ico86

    ico86 Младши експерт

    а кога ще се появи глазурата от полетата, от 3 полета с карамфили имам само 5 глазури.
     
  14. *iovana*

    *iovana* Стажант

    На мен също са ми досадни и не ми допадат ! Давам си почивка ! На изпълняващите ивента - Успех !
     
  15. dididin

    dididin Младши експерт

    Здравейте, да попитам, глазурата само за кексчетата ли може да се ползва
     
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Да. След края на събитието , останалите бройки ще бъдат обменени.
     
  17. dididin

    dididin Младши експерт

    Благодаря
     
  18. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    според това голям зор за кексчета може да не си даваме и едно стига

    Задачата на четвърта страница в комикса може да бъде приключена и без да я довършвате до край. Това може да стане със специален допълнителен бутон. Нужно е да имате предадено поне едно кексче. Съответно и наградата, която ще получите, ще зависи от това, каква част от задачата сте завършили.
    След натискане на бутона "приключи мисията", ще видите прозорец каква част точно от наградата ще получите
     
    tutifruti9 харесва това.
  19. ili12341

    ili12341 Стажант

    Благодаря!

    Благодаря!
     
    Последно редактирано от модератора: 10.9.14
  20. За нищо! :)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.