Колело на късмета

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от koz108 на 25.5.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. koz108

    koz108 Стажант

    Здравейте! Имам въпрос и предложения относно колелото на късмета.
    Въпросът ми е Защо бройката на обикновените билети за завъртането на колелото на късмета все още са 99? Не може ли да ги направите до 1000 или неограничен брой завъртания както са парти билетите? Щом парти билетите са неограничени би трябвало и обикновените завъртания да са неограничен брой?
    2-ро предложение Не може ли да вкарате 4 опции в колелото на късмета
    1-ва опция - Да си останат 99 обикновени билети, но на веднъж да се завъртят и след определено време да ти изпише какви награди са се паднали.
    2-ра опция - Да се завъртят по 300 обикновени билета с едно натискане
    3-та опция - 500 билета
    4-та опция - 1000 билета
    Има ли някаква пречка да се направи така?
     
  2. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Абе,аз съм за и по десет наведнъж да се завъртат,че много време се губи и е тегаво.Ако може да питат по колко билета искаме,както при сандъците задават въпрос колко искаш да отвориш.
     
    Bamze харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Бройката е 99 защото БП така са решили.
    Също така ще спомена, че този раздел на форума не е за предложения. Има раздел за тях.
    Още веднъж ще кажа, че този раздел на форума не е за предложения. Има раздел за тях.

    ПП1. Но и никаква гаранция няма, че всяко едно предложение на играчите ще бъде одобрено и реализирано от БП.
    ПП2. Заключвам темата; давайте своите предложения и отзиви за играта на подходящото за това място или разговаряйте по различни въпроси с другите играчи също на подходящото място.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.