Колелото на късмета

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от sm0uk3r71 на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dedoto

    dedoto Адмирал

    xDxDxDxD и един преобладаващ8)
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и в двата случая са по един преобладаващ xD
     
    kakata13, dedoto и ka-linka харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Прецаках се, изцедих тука таме събрах 20 парти билета не можах да цапна новия предмет ударих иначе купончета и супер храница,и на втората врътка от обикновенните те ти новото попълнение е вече в менюто ама кой да се сети първо да върти зеленките:sleepy::sleepy:
     
    .TAINNA., kakata13 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Зелените врътки днес ми донесоха доста СХ, а новият предмет там не се мярна нито веднъж.
    Но затова пък парти врътките бяха късметлийски.
     
    .TAINNA., .water. и jundra харесват това.
  5. jundra

    jundra Обитател

    [​IMG]
     
    -niksan-, milena7004, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  6. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Разгеле! :D докопах призрачна пързалка
    и с'ъс кеф се пуснах ( нали съм още малка :p )
    Плашеща колиба не ми се полага :oops:
    Ще ми я отпуснат като пораста ( веднага ;)xD )
     
    tanyamery, kakata13, mushnu4ka и още 1 човек харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    в едната ферма колелото ми даде 3 колиби, в другата 2, но след доста въртене. Добре, че винаги имам доволно много парти врътки, та въртя докато постигна своето :D
    Де да можеха и обикновените врътки да се събират така, без лимит ... :(
     
    -niksan-, dedoto и .water. харесват това.
  8. The.Farm

    The.Farm Болярин

    "Доволно много!?" Което ще значи... 500...600...1000? И с кеш ли са добити или с упоритост и време? Все ми се струва че е недостатъчно това "доволно много" при менxD Защото съм като евреин пред фонтан с монети, чудя се да пусна ли монетка с желание да стана милионер... или най-добре просто да скоча във фонтана и да пристъпя към практическо приложение на желанието ми. Изръсих се за 200 билета, от 120 изиграни 3 пъти нацелих проклетата колиба, СП ми се увеличи с 200 бр., от пързалките ми се паднаха 2 които нямах, 7 пъти 12 часови купона, но най се накефих на 4 пъти 100% хамбар + 1 от поле. И въпреки това винаги ми се струва наполовина празна чашата, а не наполовина пълна, пуста човешка алчност, хахахаха
     
    milena7004, .TAINNA., sm0uk3r71 и 2 други харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Да бе за какво са ти три колиби една е достатъчна ако пуснат ред ,но скоро имаше такъв ,че не се знае кога ще е . И после има да се пада като останалите преди нея се затрупаш с една камара да задръстват менюто.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDголяма си скица със сълзи се смях xDxDxD
    Партитата валят при мен от многото сандъци. Обикновените са ми проблем. Понякога въртя по 2-3 часа, докато опразня сандъците, които дават врътки. Стигна ли лимита въртя до 0, опразвам сандъци на порции да не губя врътки и пак такаxD
    Та партитата винаги са ми над 300-400 :p;)
     
    kakata13, The.Farm, -niksan- и 2 други харесват това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънцеееееееее, я метни 100-200-300 сандъчета с парти през дувара. Аз събирам, събирам - по 5-6, няма повече. 400 парти и на картинка не съм виждала :D:D:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    прати някой айляк юначага да премята сандъците, че тежат xD
     
    The.Farm, [[Fermerkaa]] и ka-linka харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От сандъци ми се падат парти врътки винаги имам над 700 броя;):)
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Сега се зачетох кои цъкалки дават сандъци. Призрачна пързалка и водна пързалка едно и също ли дават, на едната пише изобилие от тор ІІІ, а на другата - изобилие от торове ІІІ ?
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. jundra

    jundra Обитател

    [​IMG]
     
    -niksan-, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря! :)
     
    .TAINNA. и jundra харесват това.
  17. mimi

    mimi Подрастващ автор

    7 парти билети-награди 1 есенна колиба и 6 ферми за трюфели /жълти/
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    нищо ново под слънцето. Пеем си старата песен на нов глас. БП да викне пожарната да му отпуши ушите и да му измие очите, та да чуе глас народен и да види всичко написано от народа (т.е.от нас). Е, може и акъля да му поизмие да вдене, че искаме здрави промени в колелото и подмяна на всичко, което се купува с МП с неща, които са по-трудно достижими :(8)
     
    shiky, .water., [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  19. mimi

    mimi Подрастващ автор

    днес отново станах горд притежател на 14 ферми за трюфели /жълти/ :D:D:D
     
    kakata13, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А при мен жълтия пух изчезна, но пък сега на килограм жълто стригане на овце и жълти щраусарници.Да ни пуснат един експрес ,че малко поне да разчистим плевните.;)
     
    [[Fermerkaa]], dedoto, milena7004 и 2 други харесват това.