Колелото на късмета

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от sm0uk3r71 на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxD стигат ми 23-те розови конюшни xDxDxD
    (ама не ми и пречат)
     
    .TAINNA., kakata13 и ka-linka харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да си поискаме неонови xDxDxD
     
  3. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama BG

    :music:
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Team Leader водиш 8) ние подир теб в индийска нишка сме наредили опашката :D
     
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    това вече е върха или може би не :eek:само при мен ли са изчезнали 100 и 200 % плевня или при всички е така >:(:mad:от почти 100 парти врътки се появи само веднъж се появи едно 100 и стрелката заби на дъното:mad: ама смотания пух дето го преместиха се появява по 3 на врътка:mad:нали не можеха да го ремонтират поне да не го развалят повече:mad:
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Искам да отправя към БП не знам и аз предложение ли ,молба ли бъдете така добри и ми спестете излишното напрежение автоматично ми начислявайте от колелото жълт пух оранжеви магарета оранжеви бобри и продуктите на занаятите и без това никаква полза от това колело.А да и да не забравя на парти врътките някак си се почуствах ощетена имах само 5 пуха на куп още толкова глупости за занаятите овесен хляб и млечен кейк............джакпот за билет струващ 8 гулдена?!!!!
     
    -helixme4o-, sm0uk3r71, kakata13 и 3 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на последния евент имах 320 парти врътки. Извъртях 200 с надежда за плевня 100 или 200% и нищо. Пух, перушина, тел за опаковка, мандрагора да предизвиква видения, сол, захар за туршиите, обори всякакви, за джакпот ... захарен клен хл, круша ххл, ябълка ххл, а като се наредят 6-7 хубави неща, колелото приплъзва и отива на изброените глупости ... това при таинна. При гифт, по-малката ми ферма ударих три пъти едно след друго плевня 100% и куп глупости с 80 парти врътки. Наистина БП да вземе да разчисти колелото и да го балансира.
     
    sm0uk3r71, dedoto и DILQNADELI харесват това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Колкото и да се оплакваме полза няма ето и при мен в 3 ферми по над 100 парти билета Дръжки
     
    sm0uk3r71, kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    ново!!!!!при обикновенните са преместени розовите обори ако не забравя при следващото въртене ще снимам а се чудех защо не са появяват при парти врътките да вземат да прехвърлят бонус плевня 100% при обикновените и проблема ще се реши
     
    milena7004, .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Така е при обикновените са розови коне при мен а при парти врътките са жълти и оранжеви ненужни никуму обори
     
    sm0uk3r71, kakata13, dedoto и още 1 човек харесват това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Може Дедко да са преместени на твоето колело:D.Розови обори не съм виждала не помня от кога ,не че ми трябват ама е така за цвят да разнообразят пейзажа.
     
    tanyamery, .TAINNA., pepa551 и още 1 човек харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не си само ти около 200 парти
    само 4или 5 пъти плевня се появяваше и стрелката спираше или преди нея или след нея
    само веднъж нацелих +1 бройка за 6 часа:cry::cry::cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. dedoto

    dedoto Адмирал

    [​IMG]
    това е факт че розовите са при обикновените врътки
    [​IMG]
    даже и по няколко
     
    Последна редакция: 4.7.19
    .TAINNA., kakata13, .water. и още 1 човек харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Ей ги къде били розовите обори и аз какво чакам Дедко обрал всите:cry:
     
    .TAINNA., kakata13 и dedoto харесват това.
  15. dedoto

    dedoto Адмирал

    за 100 врътки спечелих повече розови отколкото за повече от година и 1000 и кусур парти връткиxD
    за пръв път съм доволен от обикновените врътки
     
    [[Fermerkaa]], milena7004, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Може би защото този път нямам зор за плевня, от двайсетина парти врътки 2 пъти +100% и един път +1. Ако ми трябваше, нямаше да се падне ни една от 1000 врътки.
     
    milena7004, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  17. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аз очите си изгледах, ни един не мернах, дедо :cry:
    Жълто ми е пред очите :(, без късмет се нижат дните...
    Дали някак - без да съм разбрала, от "рядка очна болест" съм се разболяла o_O
    Но намерих му колая, за "несгодите" нехая :music:
    Ето, вижте ме сега - слагам розовите очила :inlove: и с усмивка посрещам деня :)
     
    -dd76-, dedoto, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    хахах като при мен. Исках плюс бройки то се падна плюс ТО е за какво като обрах още сутринта xDxDxD
    Ама няма само аз да съм каръка един солидарен трябва да има с мен ;)
     
    kakata13, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    тва колело що не вземат да спрат да го бърникат :mad:
    от 100 и кусур врътки само боклук на джакпота :wuerg:
    а новата пързалка се появи само 2 пъти>:(
    ама жълтия пух дет го натресоха се появи повече от 50 пъти>:(
    няма да пиша колко се паднаха:wuerg:
    после искат да им вземаме билетити :(сори вече БП от мен >:(ще видите една 0:wuerg:
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD конфигурация от пръсти а xD
     
    kakata13 и dedoto харесват това.