Колелото на късмета

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от sm0uk3r71 на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    Пилотските умения ги имам, ама не мога да си го нацеля куция самолет :(. Ще взема да скокна до президента утре, белким се уреди работата. :)
     
    .TAINNA., -dd76- и milkoga1 харесват това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аман от колелото Ви. Не набутах 22 лева преди малко зада печеля обори за пуйки, и гъски или пък звезди.Ок има някаква промяна от вчера спрямо фермерските монетки, но за сметка на тях попълненията са само или обори или звезди.Стига с тия подигравки:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    закичих редчето и аз:D
     
    .water., [[Fermerkaa]], DILQNADELI и 2 други харесват това.
  4. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Новата пързалка падна на 3-я опит с обикновени врътки:D:D
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., milena7004 и 2 други харесват това.
  5. pepa551

    pepa551 Анализатор

    И аз я целнах бързо. При толкова много завъртвания на колелото, нито веднъж не се появи бонус реколта:eek: , а можеше да ми се падне :p
     
    .water., .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  6. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    явно само при мене стрелката е умряла в долната половина>:( от 60 обикн. и 50 парти врътки гола вода:wuerg:
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. Тити

    Тити Подрастващ автор

    И пързалката падна от 3 път
     
    scaregrowII, Каспаретка и .TAINNA. харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 180 парти 3 пързалки от новите плевня,50 звезди много супер тор и тор на мими,стари пързалки много и самолети , влакове,доволен съм.
     
    kakata13, Каспаретка и .TAINNA. харесват това.
  9. amira

    amira Обитател

    Над 50 парти и над 80 обикновени, но един час преди края на събитието падна водната пързалка. Останах само с 4 парти врътки.
     
  10. veliciq

    veliciq Прохождащ

    Наградите в колелото на късмета са пълна пародия, на парти билетите още повече. От доста време няма селектирани животни и изобщо нищо интересно. Никакво въображение. Сол, захар, МП, ТО по няколко пъти...o_O
     
    Последно редактирано от модератора: 3.5.19
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], marto_spider2998 и 2 други харесват това.
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    днес колкото и да се стремях да намалям бр.на сандъците пак се набутах с 300 врътки:mad:
    хайде вече да вземат да му направят ремонт на колелото>:(
    само мислят всякакви изобилия па бройката все 99 :wuerg:
    на човек почва да му писва>:(всичко е изгубен ресурс:(
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., milkoga1 и 3 други харесват това.
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То откога мрънкаме за това, ама....глас в пустиня. С тези сандъци.... или отваряш 1 по 1 или ти писва и губиш един кош врътки.
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], dedoto и още 1 човек харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    dedoto и kakata13 харесват това.
  14. dedoto

    dedoto Адмирал

    нов джакпот ама стар късмет:cry:
    от 20 врътки само два жълти пуха:wuerg:
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama BG

    геврек и розово желе за мен покрай купоните торта и бругите бонуси но новото нещо - не
     
    .TAINNA., dedoto и dedoto1 харесват това.
  16. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    xD сефте новите неща са като бонус 100% мираж>:(
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    То па новата пързалка инструменти давала, чудо голямо - един чук или една лопата, или шепа пирони, или...т.н. xD. 20-тина пъти и аз врътнах /толкоз имах насъбрани/ и 2 пъти я целнах, хукнах да я слагам на острова на съкровищата и като видях, че ще дава инструменти, си я върнах обратно в менюто. Ще отлежава там докато пуснат новата редичка. И... 100 % плевня :). Понякога правя 90-100 завъртания и - нищо, а сега.... Пу-пу... да не ми е уроки :D:inlove::).
     
    .TAINNA., kakata13 и dedoto харесват това.
  18. dedoto

    dedoto Адмирал

    честито ви жълти бобри и при парти врътките заливане с жълт пух:wuerg:
    не мога да разбера при цялото животинско разнообразие което има във фермата що за тъпа подигравка е това:(
     
    [[Fermerkaa]], DILQNADELI, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    75 жълти бобри и 63 жълт пух, да се чуди човек откъде ли ги имам :mad::mad: Никакво въображение нямат от БП, да пуснат розови производства на партито и розови обори на обикновените, стига са ни заливали със задачи в читалището със стотици бройки продукти от производствата
     
    [[Fermerkaa]], DILQNADELI, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  20. dedoto

    dedoto Адмирал

    е да затва хората на затрупават:wuerg: с жълти простотии:(да можем да насмагаме с броиките>:(
    откакто играя се чудя какво да ги правя:oops:даже и за влака някои не стават:cry:
     
    DILQNADELI, .TAINNA. и kakata13 харесват това.