Колекция от комикси

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от naturalna89 на 9.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз съм се примирила вече. След като октомврийската революция беше през ноември, защо октоберфест да не е през септември. :p
     
    !ЕЛИЯ! харесва това.
  2. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Аз пък искам да попитам мога ли някъде да видя предварително какво трябва, за да изпълня всички задачи от комикса. За да зная дали изобщо да се захващам - все пак има ограничено време, в което трябва да се побера?
     
  3. Здравей, за съжаление не можеш да видиш всичко предварително. След като стартираш комикса виждаш необходимото за дадената задача, след нейното изпълнение виждаш необходимото за следващата и т.н.
     
  4. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Благодаря! Веднъж пробвах, но не успях да го завърша, само ми изгоряха продуктите. Затова питах. А за всеки различно ли е? Имам предвид, дали някой, който е минал целия комикс, може да ми каже какво предстои?
     
  5. Моля, и да, индивидуално е.
    Лично аз като стигнах до 2-ра задача се отказах, даже от любопитство не съм го минавала целия.
    В стария форум доста имаше писано като пуснаха комикса, там все още можеш да четеш - клик.
     
  6. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Ок, ще прочета, благодаря още веднъж! Може би по-нататък пак ще се пробвам, като събера повечко пари.
     
  7. Моля и успех с трупането на мп-та!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.