Кино

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Титан на 1.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    току що гледах клип ,което не е за вярване
     
  2. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Пак са обърка значи със сериозните канали.. Анимал планет бе мъжо! Там ни информират за житието и битието на животинските видове...
    Каквото и да си говорим за киното, не зависи нищо от нашийо екип...( Да почерпите ей!)
    Не разбирам от бизнес, ама нейде требе да има човечец , който да ходи да предлага и спазари тази опция за реклама и у нас!Щом има реклама на Кауфланд у немско, оти да няма у нас?! Просто..няма кой. А няма кой щото хич не им дреме на точката!
    Айде стига съм била сериозна, отивам да гледам Анимал планет , че да съм подготвена за определени реакции...
    П.П. Към админите, не мъ съветвайте да мисля- азе не мога! Пък и не ми е изрично указано в ОУП!!!Виж драскането тук ми се полага:)
     
    MARV3000, sm0uk3r1 и bayVasil харесват това.
  3. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Преди 2 дена гледах клип, днес пак го гледах. Сега от вас разбирам, че можело да се гледат по повече клипа на ден. Ама на мен не ми дава. Излиза познатият надпис. Все пак съм доволна и през 2 дена да дава. Когато започнах да играя, повече от месец не бях гледала клип.
     
  4. РОСКАРУСЕВА

    РОСКАРУСЕВА Подрастващ автор

    някой може ли да ми каже защо мога да гледам само по 1 филм на ден откакто са го пуснали?/във всичките ми ферми е така/ ид 14538355...четох,че при всички е различно.на какво се дължи тази дискриминация???/защото си е точно дискриминация/
     
    mell и sm0uk3r71 харесват това.
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    при мен пуска само в една и днес вместо 15кт даде 1o_O
     
    tutifruti9 харесва това.
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Аз пък два дни гледах по един клип, но вчера и днес - нищо....., само обичайният надпис, че не съм достойна за киното.
     
  7. ludko52

    ludko52 Активен автор

    какво стана с това кино, вече половин година го няма
     
  8. АнЖемел

    АнЖемел Стажант

    тц, тц,тц

    ако се будиш сутрин рано с петлите и киното ще хванеш, така да знаеш;)
    къде 5- 6 часа на рана ранина..... доде слънцето не те е огряло още8)
     
  9. Prncess

    Prncess Прохождащ

    46725677
    От 6 часа гледам клипа за боклука безпроблемно в няколко акаунта, този беше последен и в него не се начислиха 15 точки опит
    Ако обичате да проверите
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, в посоченият акаунт има начислени 15 точки в 07:41 часа.
     
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    По мое наблюдение има кино до 10:00ч и разбира се само веднъж го дава!! А от колко часа започва - си нямам идея. Най-вероятно от 01:00ч
     
  12. ludko52

    ludko52 Активен автор

    пуснах киното преди малко, но ми даде един черен екран и нямаше клип, съответно и нищо не ми начисли.
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    при мен се върна черния екран
     
  14. Prncess

    Prncess Прохождащ



    Благодаря много, че се отзова ,в момента получих точките, а сутринта в 7,41 вече пътувах за работа . Хубав ден от мен.
     
  15. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    И при мен екранът е черен. Тъкмо се зарадвах, че пак улучих кино - то "Бой на негри в тъмна нощ" :p
     
  16. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Нямам кино от десетина дни.
     
  17. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    За първи път да не ми излезе любимият надпис, тъкмо се зарадвах, че най-после и аз ще изгледам поне едно кино - то пък черен екран!
     
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Проблема с черния екран е предаден на колегите.
     
  19. аз да ви кажа помислих,че има напредък в киното-тъй като от 3 месеца няма нищо освен прословутия надпис-сега минах на черен екран.а хората гледат поне по един клип на ден
    .де тоз късмет и на мен
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Според мен проблемът в киното е само в България.Незнам от какво зависи, но само ние не гледаме кино.:mad:
     
    VELIKA28 харесва това.