Кино

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Титан на 1.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Привет, tutifruti9,
    Това са броят точки, които получаваш за всяко гледано клипче:
    1 - 15
    2 - 15
    3 - 15
    4 - 15
    5 - 5
    6 - 3
    7 - 2
    8 - 2
    9 - 2
    10 - 2
    11 - 2
    12 - 2
    13 и вс.следващ - 1
    След изглеждането на първото клипче за 15 точки започва да тече 24-ия часов период, след който отново може да се гледа клип за 15 точки.
     
    tutifruti9 харесва това.
  2. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    tutifruti9 харесва това.
  3. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да, добре би било, благодаря.

    Благодаря и на теб за инфото, обнадеждена съм, продължавам да пробвам, пък да видим, но първо ще отида да пусна тото, днес май ми върви, щом киното тръгна, та било и само с едно клипче.
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    А аз мисля, че малко трябва и да мислите, като пишете. Българският екип не се занимава с маркетинг на немска игра, българският екип е форумен екип, има си служители на Бигпойнт, които се занимават с всичко, свързано с продажбата и рекламата на играта.
    Банален отговор - на банален въпрос!
     
  5. mell

    mell Редовен

    А аз си мисля, че почти всички мислят и четат преди да пишат. А относно маркетинга на Бигпойнт - те явно си мислят, че РБългария се намира на друга планета и в друга галактика. Ясно е, обаче едно - маркетинга а и менджъмнта на служителите от Бигпойнт не се простира до РБългария.
    Идеята за проблема с киното да се създаде отделна тема "Перманентни проблеми" много ми допада.
    Ако някой от българския форумен екип знае как да се поставя този явно неразрешим проблем пред служителите на Бигпойнт, нека да пише. Защото лично моето становище е, че българските играчи сме поставени в дискриминационни условия от страна на сайта.
    Мисля си какво би станало, ако в един и същи ден всички играчи с регистрация от РБългарият подадат заявки за прекратяване на акаунтите си? Тогава може би ще се задейства и маркетинга, че дори и мениджмънта на Бигпойнт.
     
  6. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Въпросът не е в маркетинга на БП, а в рекламодателите в България, пък и БП е пазар със затихващи функции аз лично не бих хвърлила ресурс там... искрено се съмнявам, че и в Германия гледат филми... БП решиха че ако рекламират себе си по едно време ще е малка загуба на пари за гулдени и леко раздвижване на киното, но....
    Въпросите тук са в две насоки:
    1. БП са на смъртен одър и не влагат грам ресурс за нищо, нито за обещаното кино, нито за обещания менторинг, нито за.... не ми се изброява
    2. Отношението на администрацията към дузината останали потребители на форума. Аз не съм си позволявала да обиждам до сега, само им навирам разни истини в очите и ме трият. Чудно ми е ако бях казала на някой от администрацията "да мисли преди да пише" сигурно щях да получа доживотен бан...

    П.П. Останете си със здраве
     
    !ЕЛИЯ!, bayVasil и esz102 харесват това.
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    А аз мисля, че малко трябва и да мислите, като пишете. Българският екип не се занимава с маркетинг на немска игра, българският екип е форумен екип, има си служители на Бигпойнт, които се занимават с всичко, свързано с продажбата и рекламата на играта.
    Банален отговор - на банален въпрос!

    a аз мисля че кат не отговаряте за нищо ич да ви няма
    по добре един PR си турнете за 500 лв на месец да ви сключи 4 договора за по 20к и се решава проблема без германия и тем подобни
    как па в тяхната платформа сичко си върви а при наща не
    явно проблема не в тях а местен
    булгаристаски ПАК

    p.s. може ме банете до живот ако искате пак ще вляза

    а и друго кобрелия таз таблица дет мия побликуваш от 2 месеца
    поне да работеше
    сутринта съм гледал едно кино за некви си торбички и от тогава нищо
    т.е. ина нещо "ЗА ВАС НЯМА КИНО ОПИТАИТЕ ПО КЪСНО"
    или нещо подобно мързи ме да чета глупости кат твоите заболява ме глава
     
    Последно редактирано от модератора: 19.9.14
    !ЕЛИЯ! харесва това.
  8. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    xDе вече е смешно:Dда беше казала и кви по интересни занимания имашxD
    а тоз екип с кво са занимава:eek:и не е ли той връзката с другите звена по веригатаo_O
    п.п.айде много здраве си носи
     
    -shelbi- харесва това.
  9. daskalov64

    daskalov64 Стажант

    Аз пък мисля, че напоследък си доста арогантна и следва да си малко по-вежлива във форума.
    Остър отговор - на тъпо изказване
     
  10. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Не ми се нрави особено, че не разбирам някои неща. Обвинете ме за наивна, но... Ясно ми е, че форумния екип работи безвъзмездно, но това означава ли, че не контактувате въобще с германците? Да приемем, че сте уведомили БП за надигнатото гласче на недоволство на българския потребител - това означава ли, че тях не ги е еня какво мислим? Толкова ли сме малко останали или толкова ли малко авоари получават от нас? Аз съм от тези, които пращат SMS отвреме - навреме, надали ще забележат ако се откажа от играта. Да, ама аз не искам да се отказвам от играта! Затова бих помолила, ако може да разберем истината - интересува ли го някой гласчето на третия свят, поне да спрем да се пънем и плюнчим в желание да ни забележат!
    Също не разбирам защо киното в България се пуска за момент и който нацелил - нацелил. Така или иначе са го пуснали - ми то по-трудно да го уцелиш и от джакпота на тотото!
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, да, на колегите в Германия им е известно , че в доста от страните няма клипове в киното или се показват много рядко такива. И нашето гласче не е единствено. Мисля че само в Германия май има прилично количество клипове. Доколкото знам се работи по въпроса с намиране на повече желаещи да рекламират извън Германия. Точно по каква причина резултат не се вижда тук при нас за сега не ни е известно, вероятно не постигат единодушие за точките по договора.
     
  12. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    ами нали задачите щяха да запълват дупката с клиповетеo_Oс тях какво стана:)
     
  13. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Нали не мислиш, че са им изгодни за да ги пускат често .. поне аз така мисля. Защото по този начин губят не само от пропусната реклама, но и от пропуснатите приходи от нас, тъй като сме си взели ЛГ от киното а не от тях.
    Така, че вероятно това е причината да ограничат броя им, съобразно броя на рекламните клипове. По този въпрос няма да получим точен отговор.
     
  14. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    чесно казано си мисля, че сме втора ръка играчи:oops:а и как няма да не сме виж си колежката кви ги плещи , а то 1 птичка пролет не прави8)знам, че трудно се крънка от немеца, но не е и не възможно:)
    лека вечер
     
  15. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Те пък поне да бяха ги пускали. Лично аз съм засичала задача само веднъж.

    Много отдавна се чувствам втора ръка. Затова и попитах дали наистина ни смятат за такива, та поне да не се чувствам само засегната, ами и обидена :p
     
    Последна редакция: 19.9.14
  16. DAN63

    DAN63 Обитател

    Тук не си права! В Англия има клип по всяко време на денонощието! А ако е само един можеш да си го гледаш до момента в който спре да дава точки и излезе познатия до болка надпис...
     
    Тити харесва това.
  17. malkatarusalka1234

    malkatarusalka1234 Стажант

    Здравейте,
    Изгледах една реклама, изписа ми, че получавам 15 точки за кино, но нито знам къде да си ги търся, нито за какво служат?
     
  18. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Като влезнеш при киното, има награди, супер тор, пенита и лало, над тях точно са ти начислени точките, в една лента с малка камерка, като събереш нужните точки за дадена награда, става зелено и можеш да ги обмениш. Аз лично, днес си взех 1 лало.
     
  19. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    И не само в Англия и в други държави също се гледат до взимане на максимален брой точки. В Германия рядко има клипче по за 1 точка но другите са редовни.
    п.п. Преди да се пусне киното при нас или с самото начало беше, имаше играч питал при какви условия биха пуснали негово клипче, екипа го засили на съпорт там да пита, на следващия ден видимо много доволен от казаното му на съпорт им тегли майните на екипа. Сега не ми се рови из стария форум да го търся къде беше да ви го покажа. Така, че и Вулкан да мине да каже, че се търсят рекламодатели за да гледаме и ние клипове не вярвам.
     
    Тити и tutifruti9 харесват това.
  20. malkatarusalka1234

    malkatarusalka1234 Стажант

    Много ти благодаря! :) Намерих си ги, но имам само 15. И аз ще си взела лало, когато събера нужното.
     
    tutifruti9 харесва това.