Кино

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Титан на 1.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    И немога да разбера на кой ще се ОПЛАЧЕШ скъпа моя след като проблема е глобален явно за нашата страна !!! Има ли въобще някой който да е гледал клип последните 2-3 месеца !!! Тези дето пишат че са гледали явно лъжат според мене !!!!!
     
    kaliopa харесва това.
  2. kaliopa

    kaliopa Стажант

    понятие Кино съществува само на думи, реално Кино нямааааааа!!! Моята сестра се отказа още преди месеци да играе имаше 3 ферми...
     
  3. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Абе Бигпоинт да спрат да си правят оглушки и да вземат да направят нещо с това кино. Колко хора имат кино - сигурно 10 - 15, а останалите нямат.
     
    ..koni.. и billy97 харесват това.
  4. svetli4ka_46

    svetli4ka_46 Стажант

    За някои има,за други-не.Никой не обяснява защо.
     
    ..koni.. харесва това.
  5. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    хайде бе какво стана с това кино......направо се подиграват с нас >:(
     
    ..koni.. харесва това.
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    споко за коледа ще има ма още не са казали коя година
     
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    кино в моловете тука само садене и куестите за бахама вместо банахи дават звезди ? банахите са ги изялиа па звездите немогат
     
  8. Силвия

    Силвия Подрастващ автор

    В момента има кино,излиза черен прозорец и след 1-2 сек. благодарят,че е изгледан клипа.Взех 4 лалогулдени и продължава да ми показва клипове. :)
    http://prikachi.com/images.php?images/608/7990608M.jpg
     
  9. 0246

    0246 Обитател

    Добре си решила да споделиш, та да вземат да си оправят бъга и да видим кино пак на кукуво лято -.-
     
  10. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    А при мен само черен прозорец излиза и нищо не ми начислява,явно са се усетили
     
  11. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Бъг след бъга, мила моя майно льо....

    Всичките им игри /на БП/ са заминали май на кино.........
     
  12. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ама БП на няколко месеца ми вдигат адреналина с това кино - аха, аха, да зареди филма и хоп!-черен екран. Тъкмо да се зарадвам и хайде пак ми забиват челото в калта. БП, бъдете хора - поне ми пуснете лампите в тоз салон, бря, че се не знае в чий скут ще седна! :D
     
    черешка харесва това.
  13. gigabait

    gigabait Прохождащ

    Уважаеми Дами и Господа,не разбрахте ли,че нашата малка и невзрачна България не е актуална и интересна за рекламодателите в тази игра.Бях си обещал да не пиша повече в този форум,но не се сдържах....
     
  14. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Аре стига бе Колеги , не е за вярване днеска от 100 години при мене има кино . Не знам при колко от вас е така ама ми се струва , че това е некво невероятно явление . Може би с цел , а може би не - просто незнам !!!!!
     
  15. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Да ама на мен ми дава само по 2 точки за кино:mad::mad::mad:. Снощи гледах и даде правилно точките. Защо днес не ще?
    Оставам ИД:38796178 за проверка.
     
  16. Привет, вероятно не са изтекли 24 часа от първото гледане. След като изтекат ще можеш да гледаш клипове пак за 15 точки (4 на брой, след това точките намаляват).
     
  17. jenny_tm

    jenny_tm Подрастващ автор

    Първите 3 гледания са по 15 точки, после ти дава по 5, после по 3, после по 2 и после 5 гледания по 1 точка и спира киното за следващите 24 часа. Явно при теб не са изтегли 24 часа и продължава от там, от където си спрял.
     
  18. toni200170

    toni200170 Прохождащ

    кино в арена тука нема тука садиш и си траеш ? неси ли по вкуса им те резват ? те се забавляват когато ние се мъчим и е нормално в каква държава живеем
     
  19. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    А защо при някой има кино, а другите да си гледаме работата, не сме ли равностойни??? Никога не съм получила отговор от модераторите на зададен от мен въпрос!?.
     
  20. Привет, прочети тук - клик.