Кино

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Титан на 1.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. черешка

    черешка Старши болярин

    Е,ти пък ще й го спрат,тя си гледка всеки ден! :p Ние нямаме! o_O
     
    .Юлия1984., aleks62-40, sisi7832 и още 1 човек харесват това.
  2. ivon8585

    ivon8585 Стажант

    имам 2 ферми на едната гледам редовно филми а на другата не, какви са критериите за възможноста за гледане на филми и защо едни могат а други не
     
    mell харесва това.
  3. petio201

    petio201 Прохождащ

    Такъв е проблемът и при мен - синът ми се регистрира преди около седмица. Всеки ден гледа кино, дори и по два пъти. Аз играя от същия компютър - от 2 месеца не съм гледала кино. Направо се дразня вече!

    Аз съм elince77обърках се и писах с името на сина ми, че тъкмо му нагледах фермата.
     
    Последно редактирано от модератора: 20.2.15
  4. ivon8585

    ivon8585 Стажант

    то4но така втората ферма е на сина ми но аз копая пове4ето пъти едва ли 6те имат отговор на този въпрос аз сам 85 ниво а синат ми е на 75 ниво но ми е много любопитно защо?
     
  5. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз кино не съм помирисвала от месеци не знам как е при повечето играчи.Но съма иначе упорита отвреме на време винаги проверявам.
     
    cerecelko харесва това.
  6. ili12341

    ili12341 Стажант

    Много хубав въпрос! Някой ще отговори ли??????
     
    cerecelko харесва това.
  7. mell

    mell Редовен

    Въпросът на ivon8585 е доста интересен и смущаващ. НАСТОЯВАМЕ за отговор !!!!!!!
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Дали има критериите за това какъв клип и къде се гледа не са предоставени. Единствено ни е известно, че рекламните клипове зависят от изявилите желание да рекламират фирми в съответната страна.
    п.п. вече сме питали нееднократно.
     
  9. zlatomoe

    zlatomoe Стажант

    тук според мен не става въпрос за рекламните клипове, които ги няма от месеци
    да формулирам въпроса по-ясно: защо в някои ферми се играе играта с магистралата, а в други -не?
    тая игра не е свързана с никакви рекламодатели
     
  10. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Синът ми вече дори гледа по 3-4 пъти на ден кино. При мен все няма. Дали защото съм високо ниво?
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не са ни известни критерии, по които да се разпределят клиповете, били те рекламни или магистрални.
     
  12. sahara83

    sahara83 Познавач

    Леле току що гледах клип в киното за първи път от месеци.Леко се сащисах като тръгна.o_O
     
    черешка и [[Fermerkaa]] харесват това.
  13. черешка

    черешка Старши болярин

    Хайде честито,все да гледаш,аз все го чакам...o_O
     
  14. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Аз нямам филми откакто въведоха новите помени отпреди 7-8 месеца!:mad::mad::mad:
     
    черешка харесва това.
  15. черешка

    черешка Старши болярин

    Така е, и аз нямам ,няма и да имам. :) свиква се и с това. Вече не ми прави впечатление. :) Не мрънкам. :)
     
  16. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Аз пък малко мрънках, защото киното ми беше основният начин за печелене на лалогулдени, ама спрях. Немците не си и мръдват пръста да оправят проблема. Сигурно половината играчи са ощетени.
     
  17. черешка

    черешка Старши болярин

    Аз нямам от доста време,доста сме така,някои имат,шанс,късмет,знам ли....темата се повтаря,коментира и резултат няма,трябва да се обърне внимание,но не става,няма лало,няма нови неща. :)
    Някои си гледат всеки ден,е,питахме,казаха,някъде тук са мненията,ще ги прочетеш. :)
    Явно е въпрос на късмет. :)
     
    Valentin961 харесва това.
  18. =kati=

    =kati= Прохождащ

    Защо нямам видеоклип в киното от месеци?
     

  19.  
  20. -ivaila-

    -ivaila- Прохождащ

    здравейте
    трябва ли да се оплачем че нямаме кино и тогава да ни пуснат малко
    аз и сестра ми не сме гледали от месеци
    ид12201443
    ид1737325