Кино

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Титан на 1.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Титан

    Титан Прохождащ

    Гледах два пъти в киното някакъв тоториал, но не ми начисли никакви точки :( нещо неразбирам защо, нали е филмче все пак. o_O
     
    ludotolen4e харесва това.
  2. bugi_93

    bugi_93 Прохождащ

    Здравейте,
    при мен е същата история, аз изгледах и други клипчета за Хъски и никакви точки.
    Моля за отговор, работи ли киното?
     
    ludotolen4e харесва това.
  3. penkablajeva

    penkablajeva Стажант

    аз също гледах и не ми начисли нищо не стига че от 3 месеца се появи чак сега.нещо не му разбирам явно грешно го гледам.И новият форум е много загубен според мен дори не си правя труда да влизам в него ,вместо да улесните нещо ВИЕ все повече го заплитате
     
    -denitooo- и nefertiti харесват това.
  4. baiete

    baiete Болярин

    Къде сте ги гледали тези клип клипчета в моето кино камерата отдавна не работи . Вече не помня от кога :cry:
     
  5. mell

    mell Редовен

    Кога успявате да гледате клипове? При мен кино няма от регистрацията ми през месец февруари 2014г. - най-много 10 дни да съм гледала кино. Възможно ли е само за нови играчи да няма кино?
     
  6. ЯпонскиКлен

    ЯпонскиКлен Прохождащ

    Хм,кино си има , но не с българско айпи , с английско дава клипчета;):p
     
  7. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    Кино арлекино другия път
    Нема и при мен от доста време
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    при мен имаше задачка, нооооооооооооо точки не
     
  9. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    искам да попитам на какъв принцип се пуска това киноo_Oкак може в един и същи град един акаунт да решава задачи, а друг акаунт да чете
    За съжаление в момента нямаме наличен видеоклип за теб. Моля, опитай отново малко по-късно.
     
    staneli и tutifruti9 харесват това.
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз също нямам, никога до сега не съм гледала, само чета, че другите гледат, надписа и при мен е същият, но за разнообразие, от време на време ми излиза на английски... Ба аз българския го не знам, английския ми е мътна индия, те ме карат да си превеждам:mad:xDxD
     
  11. krasik

    krasik Прохождащ

    Какво стана с това кино .Къде изчезна и знае ли се кога изобщо ще го пуснат?
     
  12. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Аз снощи за сефте гледах кино :D. Направо трябва да почерпя :)! Доста пъти го гледах - никакви точки :cry:. Накрая очертавах разни фигури и ми даде точки :). С 300 зора се оправих и аз много не разбрах какво правя :p - уж съм с висше образование...
     
  13. petel4e

    petel4e Прохождащ

    На екрана в киното след натискане на "Виж филма" се появява сива лента до средата на екрана и в края има едно писмо (плик). Отдолу се появява надписа: "Изгледай филма и натисни Х горе в дясно", но филм не се появява.
    Какво трябва да се направи, за да се появи филма?
    Моля някой от екипа да ми отговори.
     
  14. roro_boro

    roro_boro Прохождащ

    Трябва да правите това, кото ви е показано на клипчето(да очертавате някакви фигури). След като изгледате как се прави(първата част от клипа) после от долу под него има един бутон и започва втората част, в която правите същото като показаното преди това. Поне при мен така се получи. Снощи имах честа да изгледам 2 клипа и ми даде точки. Но и аз не разирам защо няма повече клипове. От скоро играя, но за 10 ни само 1 път попаднах на клипове(2 бр.), а следя редовно...
     
  15. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Е те това е тоториала във вид на клипче в Ю Туб дето не дава точки.

    elince77 би ли описала по- подробно тия 300 зора xD та и ние да се оправим, белким докопаме некоя точка.;)
     
  16. Глезанка

    Глезанка Прохождащ

    При мен се получи така, Първо натиснах върху зеления надпис и излезе клип тоториал за гледане, но не го пуснах с плей а цъкнах отдолу надписа в сиво скип незнам си кво и задачката тръгна оградих тримата човеци на картинката един след друг и накрая ми излезе надпис готово цък на него хикса рефреш с f5 и точките дойдоха.:)
     
  17. GANYMEDE

    GANYMEDE Прохождащ

    Това гледане на кино ще излезе голяма главоблъсканица ако въобще тръгне xD
     
  18. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Ами първо изгледах един клип, на който е показано какво трябва да се прави. После не помня къде цъкнах и се появи друга картина, на която очертах човешки фигури и така ми даде точки. Ама сигурно 40 минути се мотах, докато налучкам какво да правя. За пръв път, откакто съм регистрирана, гледам филм и не съм много наясно с нещата.
     
  19. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Клипа с тоториала лесно се пуска натискаш плея в средата и готово, но той не дава точки само обяснява как се действа и можеш да го гледаш колкото си искаш, фатката е да пуснеш задачката. Както е написала Глезанка навярно има някакво бутонче дето я стартира от там нататът работата е ясна.
     
  20. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    За съжаление в момента нямаме наличен видеоклип за теб. Моля, опитай отново малко по-късно.

    Те това е моето кино щом е за мен неможе [​IMG]