Как ще реагирате?

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 27.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Зависи с какво е, ще я хвърля и ще си направя нова.
    Как ще реагираш ако се опита да те ограби малко детенце?
     
  2. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    Ще намеря баща му и .........
    А на теб случвало ли ти се е да ти върнат откраднати пари ?
     
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не но не се е случвало и да намеря, но ако намеря, няма да ги върна.
    Как ще реагираш ако един горещ ден си купиш сладолед във фунийка и топката вземе че падне на земята?
     
  4. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    Ще я почистя
    Как ще реагираш ако сутринта не чуеш будилника ?
     
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Зависи за какво е. Вероятно ще се обърна и ще си легна пак.
    Как ще реагираш, ако изпуснеш автобуса?
     
  6. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    Ще тичам след него
    Как ще реагираш ,ако ти се играе Фармерама и тока спре ?
     
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ще си донеса акумулатор
    Как ще реагираш ако те нападне пенсионерка с бастун?
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ако мога ще издърпам бастуна да я нападна аз, да види какво е. Ако излезе корава бабичка ще бяхам да се скрия или ще се оплача на някой полицай - или да я нахока, или да нападне него и аз да се отърва.
    Как ще реагираш, ако ти предложат подкуп?
     
  9. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    ааааа без подкуп, че след това виж те показали господарите :)
    Как ще реагираш,ако сутрин вместо кафе ти поднесат шкембе чорба?
     
  10. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    ще ми е крив деня
    Как ще реагираш,ако някой непознат ти звъни на вратата ?
     
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    ще му буфна един в мордата...
    Как ще реагираш ако си хванал дедо Боже за шлифера
     
  12. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    ще му зашия копчета
    Как ще реагираш,ако някой те настъпи ?
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ще го настъпя и аз
    Как ще реагираш ако те хванат без билетче в автобуса?
     
    тралала, georgiev и lion8080 харесват това.
  14. The.Farm

    The.Farm Болярин

    хич не ми дреме ходя със сейфти шуъсс.
    Ще съобщя че в автобуса има бомба и ако скоростта падне под 50...


    Как ще реагираш ако току що разбереш че си единствения печеливш от евро лотарията и си щастлив притежател на 300 милиона евро. Същевременно жисиема звъни до побъркване. Вдигаш и си мислиш "Мръсни гадове, сигурно са те, не се наядоха, гадни кръвопийци (банкерите), пак ще ми предлагат нещо, от както го изплатих последния, не ме оставят намира. А може и да е онзи идиот Петрохазов, копеленце мръсно, от както му дължа 100 000 рубли от последната игра на покер не ме оставя на мира. Ще има да вземат гадове проклети, жена ми също... Дали да не я убия, флюрцата - мислеше си самодозлобно полковника от ракетни войски със стратегическо предназначение, Дураков (тоест ти) - нищо няма да и дам сука подла, мисля че има афера с тоз подлец Петрохазов, мазник е той, има един такъв лицемерно-болнав вид. Тръпки ме побиват от него. Ще ми се да им видя мутрите, като изчезна с парите, на всички тях... да..."
    Гласът в отсрещната страна на слушалката те сепва:
    - Г-н Дураков - извинително заеква гласа.
    - Да - мръсни цивилни, ах, ако бяха други времената щяха да видят те един г-н - мисли си Дураков
    - Не знам, как да Ви го съобщя - пелтечи гласа отсреща.
    - Но казвайте най-после, говорете, не увъртайте, да не сте Топлофикация г-жо, казах ви вече 30 пъти няма да платя...
    - Г-не, изследванията... който си направихте вчера... за ХИВ, не знам как да ви кажа, но са положителни... ало, ало г-н Дураков, там ли сте...
     
    Последна редакция: 4.4.16
  15. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    заминавам за Канарските острови
     
  16. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ттцц, слаб отговор, слаб... очаквах повече, та човека е полковник със специален достъп на ракетни войски стратегическо предназначение. Малко фантазия нямате ли бре хора.. А между впрочем, какво ще правиш на Канарите болен от СПИН, само да питам, ще заразяваш други хора аа-ааа, не те е срам, седни си... слаб 2
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    ХАХАХАХАКакво ще направя ли, ще зарежа женната, ама преди това ще натисна някое горещо копченце - ракетка към Турция, Ракетка към Гърция, към ония мизерници Македонците, да сформирам една малка войничка, да се поизпоти скапаняка Бойко. А аз заминавам някъде, дето да ми построят за 100-а миолиона криогенна камера, там заровен сред останалите 200 милиона - в златни моните, еврото не се знае ако са гътне съюза докато ме размразят няма да стават и за кенефо. И ще седа в криогенен сън докато не намерят начин да прехвърлят съзнанието ми в по-младо тяло, или да ме клонират. С тея 200 милион наследен от мен самия ще си порасна царски и ще си бъда какъвто искам.
    Какво ще правиш, ако за 1 ден станеш от противопложния пол?
     
  18. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    Ще набия шефа
    Как ще реагираш,ако си гладен и няма магазин наблизо ?
     
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ще потърся някоя чешмичка да се напия с вода, иначе на мен не ми пречи стискам докато си ида у домна, тогава ям.
    Как ще реагираш, ако видиш котенце на дърво и няма кой да му помогне, а теб те е страх от високото или не умееш да се катериш по дървета?
     
  20. Miki_fermer

    Miki_fermer Редовен

    Ще извикам пожарната
    Как ще реагираш,ако си се натаралянкал и не можеш да си намериш къщата ?