Какъв сериал следите в момента?

Дискусията в/ъв "Медиатека" е започната от KARAKONJO на 18.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Гледам няма тука тема за сериалите?
    Да неби от много копане и риене на тор да нямате време за сериали?
    Вярно че в последно време много се оливат с бройките на исканите растения, ама все пак.
    Аз гледах само каквото дават по телевизията, най - вече с дбулажи, не обичам да чета букви. От немай къде някой сериал, ама се броят на пръсти.
    Изгледах 1 сезон на Мускетарите, чакам днес 3 финален на Борджиите, следя също Забранена Любов (не българския) Имало едно време, направих грешката да изгледам 6 серии на измисления "сезон" на Досиетата Х, голяма моя грешка. Следя 3 на Агентите на щит, Кралици на Ужаса, 2 на Виолета по НОВА, 3 на Слийпи Холоу, 3 сезон на Драконите, всичко що е с марка Дисни. Това е.
    Излъгах се да изгледам 1 еп на Откраднат живот, ама не ми хареса особено, още в началото се разбра кой кой е. За мен не струва. Ще дам шанс на 5 на Под Прикритие, ама не се знае има време. Нямам нерви по 1 серия на седмица.
    Забравих - следя също 8 на Уокър - тексаският рейнджър, 2-3 на Зина принцесата войн, 1 на Хавай 5.0.
     
    Последна редакция: 18.3.16
  2. lekence

    lekence Активен автор

    :eek:o_O..............
     
  3. desi232

    desi232 Посланик

    не гледам сериали по тв,само на компа като дневниците на вампира и тем подобни.не ми допадат турските и индийските бози,предпочитам да са на тема фантастика,криминале,комедии,мистерия и ужаси
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    :eek::eek:.................
     
    desi232 харесва това.
  5. danislavova

    danislavova Стажант

    Анатомията на Грей - 12; Досиетата Грим-4; Сега започнах с БТВ Хрониките на Шанара8)( но тази събота изпуснах - заради избирането на Кюстендилска пролет ) :D
     
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ама че тя пролетта още не е пукнала. Споко, ще ги повторят поне 1-2 пъти по екшъна, кинема и лейдито. Повече от това не се надявай, все пак сериала е на конкурентна тв, а може и да се пръскаха от яд че БНТ взеха в пъти по якия Тийн Вълк. Тези хроники едва ли ше живеят повече от 1-2 сезона. Имаче аз пропусмах няколко сериала които следя - Стрелата, Светкавицата, Стоте, Хрониките, Черни платна;Винил. И по повод пускането другият уикенд на ХБО 3 маратон на 1-2 сезон на война на тронове.
    Макар че има слухове че Бтв са се преборили за него. Но както знам практикана на Бтв щом не е на УБ няма да го излъчваме до край - горкия сериал. По-добре ХБО да си го дублират. Знаем добре как Бтв омаскариха готини сериали като Търсача, Орела, Ф или Х, Мерлин...
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    листопад по бтв-то8)
     
    Последна редакция: 21.3.16
    xari_myri харесва това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    А и от мен - ходил съм само 2 пъти в живота си на кино.
    Имам си HBO, Не ми пречи да чакам 1 година за да гледам "касов" филм който повече едва ли ще си спомня, какво остава да дам пари за билет. И двд-а с филми спрях да купувам - чакам по тв с дублаж.
     
  9. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Абе колеги не мога да разбера какво стана с последната серия на сериала "Баба Гинче с мекиците"...........ха....ха....ха !!!
     
  10. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Моля недейте да ме приемате на сериозно !!! Целта е да се посмееме малко в това и без друго Българско ежедневие !!!!!
     
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Е какво сега - някой лъже или вие или телевизиите - те през седмица две се бият в гърдите как им се увеличавал дялът на зрители дето ги гледат във възрастовата група между 18 и 45 г, а вие мрън-мрън сваляме си от нета.
     
  12. desi232

    desi232 Посланик

    аз не гледам телевизия,и какво се учудваш вече в Интернет има всичко,като ми се гледа филм си пускам онлайн
     
  13. Борко

    Борко Подрастващ автор

    На баба Гинче апартаментът бил общински:pxD, ама го видях по нова плей, защото следя всички евент-сериали на БП:music:
     
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    xDxDxDа боя с орлите на Митко гледа ли?
     
    desi232 харесва това.
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    :eek:o_O .... не ти трябва карай си на Дисни канала :oops:
     
    DILQNADELI и munci1991 харесват това.
  16. munci1991

    munci1991 Обитател

  17. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хахахах аааа мунци, ти си много назад...аз съм 1000 серии напред

    https://www.vbox7.com/user:theboldandthebeautifulofficial

    ако ти е интересно 3ч по-късно през същия ден на твоя линк кво се случва може да погледнеш :D

    но сериозно обмислям опцията за Дисни канала :D
     
  18. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Как съм пропуснала тази тема... "Гледам, и не вярвам на ушите си". KARAKONJO, мисля, че професионално гледаш телевизия - оператор дистанционно управление. Откъде намираш толкова време??? Аз и с време не мога да се завържа за гледам така. Единствено помня, че по научно популярен канал имаше някакъв маратон за космоса, който беше около 24 часа, бяха и почивни дни, не можах да се отлепя от тв. На кино вече ходя само на 3Д, защото ми харесва. А ти ходиш ли на работа изобщо? А и за игрите - ти си и геймър, как изобщо съумяваш да вършиш толкова много неща????
    [​IMG]
     
    Кобрелия харесва това.
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен не ми трябва да ги гледам директно. Нагласям тунера за определен брой часове, нагласям каналите и те сами се сменят, а през това време се записва на харда. Изрязвам си сериите които ми трябват и си ги компресвам. Сега, откакто имамм иптв и мога да връщам до седмица назад почти не следя нищо - освен спортните и някой и друг филмов канал, без екстрата. Аз мога да си готвя да излзиам, да ходя на пазар, дори оставям през нощта да си записва а аз си спя.
    В момента следя в понеделник - Неустуими измамници, Мускветарите 3,
    Вторник - изумруденият град, мускетарите 3,
    Сряда - Пазители на времето, Мики
    Четвъртък и Петък - Пришиване и Лекарите от Чикаго 2.
    Събота и неделя - Имало едно време 6, Кралици на Ужаса 2, Елена от Авалор, Кейси под прикритие, Марвъл Спайдър-мен
    Всеки ден - Проби и грешки, Изгубеняци, Единайсеторката, Наръчник на Геймъра, Облачно с Кюфтета, Алвяин и катеричоците, Кръстници вълшебници, Като вещиците (днес свършва 3 сезон). Аз съм Луна - 2 сезон, Комисар рекс 18 сезон, Хавай 5.0 1 сезон
    От понеделник - приключенията на Рапунцел и Разбойникът
     
    Последна редакция: 29.9.17