Какво се случва отново?

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .water. на 9.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. magy76

    magy76 Стажант

    Ето какво се случва. Евенти няма, но промоций има за тях няма проблем:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:[​IMG]
     
  2. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Абе Хора вярно е , че не е готино да има АВАРИЯ !!! Ама факт ИМА !!! Така , че нека изчакаме и да видим какво ще е развитието на нещата !!! Но все пак ще играеме много куестове за в бъдеще !!!
     
  3. лидия10

    лидия10 Прохождащ

    събитието Денят на Храмовата маймуна ми липсва ID54401370
     
  4. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Всички събития са отменени.
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Прочетох съобщението ,но имам питане аз както предполагам и много други колеги са спечелили бонус плевня преди събитието те ще бъдат ли възстановени? Все пак сме разчитали на бонуса да наваксаме с китките , за да има време после за изскачащите.
     
    -niksan- харесва това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    и тук идва другият въпрос сега да обираме ли днес или не? днес ще има ли събитие или не? да знаем какво да правим
     
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Ами съобщение не си ли го чела?След като всички играчи, вече могат да влязат в играта, ще стартираме на ново всички събития и разпродажби - очаквайте допълнителна информация.
     
    milena7004 харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    имено поради това съобщение зададох въпроса си
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Когато ние разберем, тогава и вие :)

    Още нямаме информация, какви компенсации са предвидени. Всичко което ни е известно е в официалните.

    Ще ме извините за многопостията, но през телефона толкова ми е капацитета. Обещавам после да се поправя.
     
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    НЕ ме устройва като опция но ще се наложи да почакам да не обера па след това да пуснат събитието. Пиши си на свобода сега ти се е паднало Админите ни са в отпуск:p:p:p:p няма кой да трие
     
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    още не е почнало пълнолунието и играта взе да засича и изхърля днес за втори път го прави:cry:
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    при мен е много зле от 2 дена след като мина ПИТ е нещо ужасно а съм и с техника
     
  13. dedoto

    dedoto Адмирал

    защо ли имам чувството че пак ще ни пуснат овцътъ за по малко от минута два рефреша>:(
    п.п.като че ли търгна за сега8)
     
    Последна редакция: 30.5.18
  14. dedoto

    dedoto Адмирал

    защо рамката е празна някакъв бъг ли се е появил?
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.