Какво Ви се падна от колелото на късмета

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Ceko на 16.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    Моля за проверка.На една от фермите ми се падна "Марципан" от колелото,
    [​IMG]
    но по картинката ми прилича на рецепта за ЯМЧ.Нямам достигнато 4 ниво за да проверя. ИД 33219663
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, получения продукт е марципан, въпреки че картинката наистина прилича на ЯМЧ, в системата също е записано марципан.
     
  3. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    Благодаря.
     
  4. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Здравейте! Пиша относно новият бюлетин на продуцента. Доста е оптимистичен, което ме радва, защото и аз по природа съм голям оптимист. Искрено се надявам промените, които са предприети от екипа да стигнат по-бързо до своето крайно развитие, защото макар и интересна играта трябва да търпи прогрес и да става все по-завладяваща. Харесва ми, че се вслушват в нашите мнения, но ще е хубаво и да ги изпълняват. Учудва ме, че нищо не се спомена за кораловият риф, но вярвам, че работят и по него. Желая на екипа спорна работа и на всички фермери приятна игра!
     
    черешка харесва това.