КОЛЕДЕН КАЛЕНДАР-проблем

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от die1972 на 30.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. upsi2010

    upsi2010 Стажант

    къде ми е чорапчето в коледния календар :(ID: 2774412
     
  2. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    ако чака на нас кат платци ненаучен ша си остани..да знаш!:music: Ако туй е критерия, аз трябва да имам 3 чифта , а ти да почакаш до другата коледаxD
    Странно е наистина , че продуцента СЕГА почва да учи немски, сигурна съм че визира не начално а надграждащо обучение;)Иначе у немско без език и чинии може да не миеш;)
    Както и да е..това няма връзка с бъговете ..Гаврата с нечия националност и култура ако та успокоява е....затрудних се да го определя ...Трябва да се протестира срещу новата политика на БП и новите глупости, не мислиш ли..
    На мен лично ми идваш в повече!
    П.П. все още си чакам чорапа, ей тъй...от интерес, чатни и сладки има на пазара;)
     
  3. kukuruku1975

    kukuruku1975 Стажант

    Появиха се чорапите 15 супер тор :eek:
     
  4. bojidarakrysteva

    bojidarakrysteva Прохождащ

    и при мене се появиха
     
    dianaivanova харесва това.
  5. baiete

    baiete Болярин

    И при мен ги проснаха 15 супер тор
     
  6. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    толкоз чакане за 15 супер тор8)
     
  7. galinadimitrova

    galinadimitrova Прохождащ

    да се надяваме следващите да са по-големи...
     
    vista65, Mihaela061969, dianaivanova и още 1 човек харесват това.
  8. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Яяяя, познах, бря! Само дето били по - дащни в бройките от мен! Ама, предполагам, за половин усмивка поне ми е отговора:D
     
  9. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    :D
    браво айда имаш я:D
     
  10. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Чорапите проснаха, ама от поле на поле не се минава, само забива... и не започвайте със кеш, рефреш и браузър...туй си го знаем ами дайте и вземе че оправете играта... МОЛЯ!!!
     
  11. Styx

    Styx Guest


    дай точен ник да ти пратя наградата xDxDxDxD
     
  12. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    А, не, ID ще ти оставя, щото по име може да се объркамеxD
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз като казвам че си се размекнала ти не вярваш:)Емии за сметка на твоя герой продуцента аз съм злодей:)Ако ще и английската кралица да сложат пак ще я осмивам щом не си върши работата,....националност викаш.......вярвай не ме интересува религия,вероизповедание,народност,предпочитания в леглото и колко пъти си мие краката твоя кумир,все пак може и да бъркам за човекът,ще следя да видя освен да ни осведомява за развитието си дали ще излезе с обръщение да се извини за постоянните проблеми:)
     
  14. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Сега дочитам какво е станало и щях да се хвърля на 25 броя супер тор за твоя облог, ама на ...ти малко, аз много хахахахахахаха
     
  15. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Сигурно хормоните ми пречат да бъда дребнава, невъзпитана и груба...знам ли-.-Туй ще да е "размекването" ми.
    Не ми пиши глупости- кумира ми е Сталин, приятелю , което няма нищо общо с факта , че "осмиване" на расова и религиозна основа е (чакай да помисля за да не те обидя..много) е безполезно , тесногръдо , глупаво и некому ненужно....
    Проблемите не се "осмиват". Недоволствата и критиките се изявяват ясно формулирано и конкретно насочено, което пак няма нищо общо с свещени индийски крави или езикови познания.
    Аз като КЛИЕНТ не искам да ме осведомява за развитието си(лично и професионално) , слабо ме интересува изобщо КОЙ е на тази позиция! Искам да не се подиграват на парите ми и на ЖЕЛАНИЕТО ми да ги давам:)Искам да уважават времето ми в тази игра и търпението ми, пък ако ще и да няма коледен календар с 15 тор и супер манджи! Искам малко логика и мислене в евентите и разлика в наградния фонд която да я усещат старите играчи! Искам живинка и промяна!Не искам глупав коледен календар с чатнита а нещо с което ще ми покажат че е празник и ме ценят като клиент:)
    Та- виждаш ли разликата между моето искане и твоето?Не само обема от думички...
    Ако стилистиката на твоето писание те забавлява..ок, но никой не може да ме накара да те харесвам такъв, както и да премълча позицията си..
    Граници трябва да има за шегата, сарказъма, и гаврата...
    Хайде да са измитам че чаршафа на теб ще ти дойде в повече!:)
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Като се разровя в главата си си спомням че другарят Сталин е казал че всеки проблем си има име и адрес :)а да и другата му велика мисъл(малко ще перефразирам)има продуцент има проблем,няма продуцент няма проблем :) пък да ме обидиш дори и малко няма как да стане,обиждам се на хора който са ми безразлични :) а да и като цяло жена може да ме обиди по съвсем други поводи от тоя да ми критикува атаките към някой който ги заслужава,и понеже искаш сериозни неща......хайде да видим твоята престава за награди,стига с това ала бала клиент плащане и др. :)
     
  17. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист


    :DxDxD
    xDТова което наричаш "ала бала" върти света и е водещата причина да съществува играта и в частност ..чорапчетатаxD
    Е, Ти си патрон и си над нещата очевидно..:music: Е , явно и БП се отнасят към париците и клиентите си кат тебе с ала бала.
    За туй виждаме постоянно бъгове , фалове с които ни ощетяват БЕЗ ИЗВИНЕНИЯ ПОСЛЕ разкоошни евенти като този..
    Ходи виж новия куест какви хубави точки , предмети и редичка има:)
    Хиляди пъти сме го говорили - Т.О. СЪОБРАЗНО нивото , но не смешно.Същото да важи и за т.нар. материални награди..
    Ок, приятелю , аз не обичам да наливам от пусто в празно- нема се хабя да обеснявам на някой който просто не иска да разбере..или няма с кво:)
    Ходи плюй свещените крави, махай продуценти, размахвай питони и плети чорапи- тез тинтири минтири не са моята чаша чай;)
    Не че не обичам празнословието , но както ти казах- грубостта ти, ненужната надменност и безмислени нападки насочени към човек а не към проблемите в играта ми идват в повече..
    П.П. Индиецо мой да има 2 висши и да говори 3 други езика...чакай да помисля, аз не моа му се меря- а ти ;)Реалната самооценка е много важно нещо..
    Хубава вечер и сори на аудиторията..
     
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Слава на господ,аллах,буда,шива и светците на последните дни майка Тереза възкръсна :)....за човек на който му идвам в повече много внимателно си ми чела всички постове :)...не разбирам идеята да се реве от змията а да се защитава главата и,сигурно защото нямам 5 висши(за твое сведение знам повече езици от продуцентът,включително и немски :) ) не знаех че мерилото за стойността на човека се измерва колко китапа има,но щом казваш....ще ида в ъгъла и засрамено ще плача че не съм светило от Харвард :) и спри с тая илюзия всички да са на твое мнение,па дори и правилно,АЗ простия чиляк имам такова мнение,мое право е да го изразя,погрешно или не бъдещето ще покаже не съм в играта за да лобирам за някой,не ми пука и дали някоя нежна душа ще и стане криво като ме чете,не съм в фейсбук па и там не сбирам лайкове :) но пък се радвам че имам коректив в твое лице,хубав опит де:) явно си забравила що е забавление,моето е такова :)
     
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ти пък, чак 25 бр. - това да не ти е оборска тор! Въпреки че по Коледа стават чудеса...:D
     
  20. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    За разлика от теб който четеш само това което ти изнася на акъла и забавлението , аз чета вниманително - да:)
    Логиката мие проста- плащам когато се кефя и искам да се кефя щом плащам. Лобирам за себе си, своя кеф и стойността на моите пари..
    За всяко нещо в тоз живот се плаща- всичко друго е..познай - ала бала, и тинтири минтириxD
    Да,всеки има мнение( то кат задника) и двамата си го показвамеxD Разликата ни е че мисля , че главата на змията (голяма драма бре)не говори хинди- дойчовска е..и кат се правя на остроумна на тема крави и образование НИЩО НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ;)
    Човек винаги се е мерил в обществото по три критерия- колко има в главата(образование) , какво носи в сърцето и за съжаление колко му е пълен джеба...
    Лично аз съжалявам празноглавите...не бе - забавлявам се с тях..тъй че - всеки с купона си , нъл тъй?:)Изобщо не ми е цел да се съгласява някой с мен , още по малко да съм ти коректив..За последното трябва сила, търпение и има пределна възраст:DПървите две ги нямам а третото и двамата сме я прескочилиxD
    Айде да съм по темата- за утре прогнозирам - ненужен продукт от занаятите- я бисквитки, я пунш...
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.