Их, брееееее, не може без грешки !

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Dila1111 на 9.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    наградите на панаира не се появяват, тоест не ми показва колко съм спечелила, трябва да ги смятам,инак се отчитат засега, а и пак не се разбира по кои таблици играем , от предишния път или нормалните ?
    ПС
    Еееее, някой бързичко се намеси !
    Браво ! Показват се, но явно се играе по нови таблици...
    Не знам , не мога да преценя, хайде някой да каже ?!
     
    Последна редакция: 9.4.15
  2. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Ако не ти се начисляват, рефрешваш, чистиш кеша и готово.
     
  3. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    първо не се появяваше съобщение колко и какво съм спечелила, след това започна да се появява. след рестартиране, но пък по кои таблици се играе ?
     
  4. Привет, инфо ще намериш тук - клик.

    П.П. пробвай да изключиш всички излишни приложения за да ти върви по-добре играта.
     
  5. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Той клика ми е ясен , ама гледайте какво пише, аз не мога да разбера защо вечно трябва някой да върши подир вас и за всяка дума да пита, после вие да се излвинявате и да поправяте безумията !
    "В зависимост от това колко точки сте спечелили от играта, ще получите като награда чипове, които ще можете да похарчите в Печалбарския павилион.

    [​IMG]

    п.п. Това са наградите от предното посещение на панаира:
    https://sharedimages.bpsecure.com/CMT...d1cfd9f5ab503b5471.png?proj=CMTool_FileUpload

    https://sharedimages.bpsecure.com/CMTool_FileUpload/sup...ool_FileUpload"

    П.П. "ТОВА СА ОТ ПРЕДНОТО..." А за сегашното ? Няма ли да има актуално инфо или да го смените поне, или пък е по-весело да гадаем ?
    P.S. Играта си ми върви чудесно, то това, че не се появяваше информация за наградата не идва от мен и от приложенията ми !
     
  6. Привет, не видях разлика между това, което е в момента, и това, което е във FAQ.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.