Инсталиране на Standalone Client

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stoeva на 9.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ми понякога няма време да се каже, че се знае, че е предадено и под. (Но те уверявам - всичко виждаме, всичко четем.)
     
    koteto9 харесва това.
  2. koteto9

    koteto9 Старейшина

    дано защото играта е ПЪЛНА СКРЪБ за да я завърша понякога влизам по 3.4 пъти а пък за мелниците да не приказваме
     
  3. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    Как ще играем през телефона тази игра
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  5. БайВейдар

    БайВейдар Стажант

    Има ли шанс да се удължи времето на флеш версията, при положение че има толкова много грешки в другите версии? Аз примерно не мога да вляза в клиента, въпреки че компа ми отговаря на изискванията.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Никакъв.
    Не можеш да влезеш или не можеш да го инсталираш? Подробности какво се случва? Подробности относно процесор, какъв уиндовс ползваш?
     
  7. БайВейдар

    БайВейдар Стажант

    Благодаря за отговора!
    Не мога да вляза. Инсталира се успешно. Просто ме изхвърля още преди да се е отворило първото поле. Шансът за влизане е 1:30. Ако напиша подробности, ще ми решите ли проблема или пак ще ме пратите към съпорт? Win7 Ultimate, Intel PentiumDual CPU T3200 2 GHz, 3GB RAM, 32 битова операционна система
     
    maqpan4o харесва това.
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    ниски са ти параметрите на компа,за това имаш проблеми със играта
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А коя версия на клиента използваш?
     
  10. БайВейдар

    БайВейдар Стажант

    1.2.8 - инсталирана, след което автоматично ъпдейтната
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено е запитването.
     
  12. БайВейдар

    БайВейдар Стажант

    Много благодаря! Приятна вечер!
     
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    [​IMG]
    Уиндоуса ми е 7 професионал. Кое не достига на компа ми за клиента?
     
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    каква графична карта ползваш,може там да е проблема,не съм много спец но май и процесора не е от най добрите,а най добре питай някой който във час със тези работи
     
    Последна редакция: 11.1.21
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    според мен не достига 10-ката. Уин 7 макар и про не е така добър като10. Изразявам лично мнение. Минах през всички ОС. Сега съм с 10:

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 11.1.21
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    С легален Windows 7 Home Premium съм. И с 3,2 GHz интелски процесор под изискванията за Юнити, както и 8 GB RAM памет.
    И вървят при мен нещата (кога по-зле, кога по-добре, но доста прилично).
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не споря, само изразих лично мнение :) Легалният, лицензираният софтуер винаги е много по-добър от нелицензирания :) при теб работата изисква компа да е на високо ниво и да има лицензиран софтуер :)
     
    ka-linka харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, да, при мен компютърът е оръдие на труда, но все пак не е кой знае какъв и не е нов. (Иска ми се по-добър, но поне в момента не ми е по джоба.) А относно легалния софтуер - ако не е, фирмата, която ползвам при проблеми, няма да го погледне, такива са им изискванията, а не искам да я сменям. А и не струваше кой знае колко, в сравнение със самия комп. Отделно покрай ОС се научих и платена антивирусна да ползвам, с преабониране всяка година, което също не е кой знае какво във финансово изражение.
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Знам ли, зле съм с техниките. Калпавото може би е, че прословутата платформа на МОН, която е инсталирана на компа ми, ми заема две трети от оперативната памет/това ми го каза специалист, аз не отбирам/, добавиха ми още памет, но компа пак е претоварен. Но не мога през ден да инсталирам платформа, през нея ни вървят обучения, съвети и мн.други неща. Ще ми е мъчно за приятелчетата от играта :cry:
     
    maqpan4o, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Това, че нещо си е инсталирано, не значи че товари. Товари когато се ползва, когато е пуснато да работи.
    (Нямам идея как се стартира вашата платформа, говоря само принципно как стоят нещата.)
    П.П. А като сме подхванали този разговор - при мен понякога Word-а претоварва компа (знам си аз в какви ситуации) и се появява прозорец, че уиндовса не може да намери решение или каквото там пише. Но с простичко рестартиране на техниката нещата се оправят.
     
    .TAINNA. харесва това.