Инсталиране на Standalone Client

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от stoeva на 9.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. grueva

    grueva Стажант

    Здравей, може ли ако имаш някаква допълнителна информация по темата да пишеш и на мен. Благодаря!
     
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ами господата от БП препоръчаха да пробвам следното:
    1. да деинсталирам антивирусната програма
    2. да се опитам след това да инсталирам клиента, според тях трябвало да стане
    3. накрая пак да си инсталирам антивирусната.
    Дотук всичко добре, но аз още не съм го направила и не знам дали ще се получи и какъв е резултата.Ако има някой, който е правил тези гимнастики да сподели моля.Най-лошото от всичко е че кореспонденцията задължително е на английски и много от играчите и да искат да им пишат няма да могат да обяснят проблема си, за да получат адекватна помощ.Иначе си бяха бързи общо взето, предвид напеченото положение което беше.Дано ти е било в помощ и от полза.Моля да споделиш при теб дали се е получило. :)
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Според мен би могло да стане без деинсталиране на антивирусната. Сваляш файла на клиента. Изваждаш кабела за интернет от компа така, че да спре нета, антивирусната може да я спреш, ако мислиш, че трябва. Би трябвало да има опция за спиране без да се деинсталира. След това инсталираш клиента, рестарт на компа, пускаш нета и антивирусната, ако е спряна и би трябвало да стане.
    Ако може някой от по-знаещите да каже дали съм на прав път да не оплескаме нещата. Преди време така краквах програми :)
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Е тогава някой знаещ да ми помогне малко моля.С Авасти съм, търсих но не открих откъде да я спра без да я деинсталирам.Ще се радвам, ако някой ми помогне.
     
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Можеш да ми пишеш на личен ако искаш. И аз съм с аваст. Хоум едишън, безплатната версия.
    Спира се много лесно. Долу, вдясно до часовника имаш икона на аваст. Ако не я виждаш, има пак там една чавка с върха нагоре. Там е скрита иконата на аваст. цъкни с десен бутон на мишката върху аваст. Ще излезне меню.

    [​IMG]

    Избери някоя опция. Свърши си работата и пак рестартирай компа. Пиши ми на личен какво става. Никът ти не е този от тук.
     
    Последна редакция: 16.12.20
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Много благодаря, намерих го.По-късно ще пробвам, че сега има часове детето и да не му спирам нета.
     
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Тъй...и аз реших да пробвам веке прословутия ''клиент''. Още с първото отваряне и проблем с мащабирането(поне при мен). С лаптоп съм и фиксираното мащабиране ми създава проблем-при 100% е малка картинката, при 125% ми скрива малка част от долната страна и е леко размазано. Желателно е да може да има и други проценти, най добре слайд, или + и - и да си избереш оптималния вариант. Иначе бързо работи, добра е анимацията. Втори открит проблем на острова ''Дъждовна гора'', дърво палма Акай не се визуализира, въртят се слънчогледите. На основната ферма дърветата ту се виждат че са готови, ту не. Това на пръв поглед за сега.
     
  8. koteto9

    koteto9 Старейшина

    За запазване на идентификационните данни трябва да се постави отметка в полето Remember my credentialls. каде е това защото не го виждам
     
  9. milkoga1

    milkoga1 Господар

    [​IMG]
     
  10. koteto9

    koteto9 Старейшина

    Благодаея
     
  11. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    2 гб за клиент!???Луди ли сте или на луд гащите носите????Извиням се но играя и и други игри и за разлика от тази специалиастите нито ме карат да тегля нито да инсталирам заради прословутия флаш!Назздраве има 20 дена за размисъл преди изборите:))
     
    milena7004, .water. и dedoto харесват това.
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз да питам, уж са запазват вече данните за вход, ама....кво се вижда???
    [​IMG]
     
    dedoto харесва това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не виждаш ли milkoga набутано пред идентификационни? А ако има повече - подреждат се отдолу и са по-видими.
     
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Некадърността на БП.
     
    dedoto харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А да попитам какъв е техническият ти проблем?
    8)
     
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Виждам щото го знам, ако бях написал някоя сателитка има се чудя коя е....xD Знаем, че това са несъществени неща, но няма лошо нещо когато се пуска да се провери.
     
    dedoto харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами май само на български език е така, дълъг дошъл текстът.
     
    milkoga1 харесва това.
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е може, съгласен съм че нашия език е по...
    Преди това обаче писах за един проблем с не визуализирането на палма Акай на Дъждовната гора и проблема си седи. Прилагам снимка.
    [​IMG]
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, има и някои предмети, и др. неща, при които има проблем с визуализирането, но важното е, че се обират.
    (И такива проблеми сме докладвали/са докладвани при различните тестове.)
    Сигурна съм, че в някой момент и тези неща ще се изчистят.
    Т.е. съвсем излишно е да повтаряш нещо, за което вече си писал.
    :)
     
  20. .water.

    .water. Адмирал

    А ще можеш ли да ми помогнеш,не, ще ме пратиш да пиша на съпорт вече го направих отговора им беше да си деинсталирам антивирусната и да опитам пак.А се оказа ,че ми липсва определен файл .Писах отдавна после разбрах,че трябва сама се оправям както и направих.П.П Опитах тва нещо stand.... си да го инсталирам ама като му дам RUN и ми показва един голям червен хикс и това ,,точката за въвеждане на процедурата SetDeafultDLLDirektories не може да бъде намерена в библиотеката за динамични връзки KERNEL32.dll,,.Айде сега да ми обясните какво е това ????? това е на 10.12 П.П Лично не срещнах трудност с инсталирането, т.е. инсталирах го току-що и върви.
    Но това не означава, че ти нямаш проблем с инсталирането му.
    Не сме компетентни да отговорим на въпроса ти. Обърни се към съпорт, да ти съдействат. Вероятно ще е необходимо да посочиш каква операционна система ползваш.Това е твоя отговор.