Изчезнали...

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от w3w5 на 22.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мисля, че в клиента не се виждат получените точки откъдето и да се получават, но в юнити, в браузъра се визуализират. Също, пак в клиента, не се визуализира пускането на мелницата да прави храна. Стои празно, все едно не е пусната. Отивам в юнити, храната е пусната. Пак писах в друга тема. Клиентът има проблем с визуализациите. Може би не всички, но има проблем.
     
  2. koteto9

    koteto9 Старейшина

    не става въпрос за това от съндъците не ги изписва на лентата а дирекно ги начислява и то случайно го видях,след начисвлрние от небесната градина видях колко остава но след начислиние на съндъците точките останаха същите

    не става въпрос за това от съндъците не ги изписва на лентата а дирекно ги начислява и то случайно го видях,след начисвлрние от небесната градина видях колко остава но след начислиние на съндъците точките останаха същите
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    koteto9, не се разбира какво искаш да кажеш. И да го повториш - ефектът е същия, т.е. пак не се разбира.

    Ми пробвах ей сега - без проблем тръгна.
     
  4. koteto9

    koteto9 Старейшина

    след обирането на небесната градина и от полетата ми останаха 931 250 230 приблизително след като взех точките от сандъците около 4мил.точките не се добавиха .те си останаха толкова сега ясноли е
     
    Последно редактирано от модератора: 12.1.21
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Резултатът от проверката е, че днес сутринта си получил/а от сандъчета 4097680 ТО.

    П.П. А също така ще те помоля друг път да съобщаваш съвсем точно ID-то си.
     
    Последна редакция: 12.1.21
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.