Издирване на предмети

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от fares77 на 23.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Hancheto

    Hancheto Изключителен талант

    Здравейте :) Не мога да открия "Звукът на тишината"...моля за помощ :) Hancheto ID: 4215422
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    За съжаление проверката показва, че издирваният предмет не е закупен от игралния магазин срещу монети със звезда. Закупени са редът с облачета и два от предметите за него, но не и третият предмет, т.е. издирваният.
    Приятна вечер!
     
    Hancheto харесва това.
  3. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Здравейте, искам да споделя притеснение, което забелязах от 3-4 дни, че на три ферми, които работя/ще ги изпиша по-долу/при обиране на дърветата 1. цветче от бутилково пламъчно дърво и 2. цветче от рододендрон не ми се отчитат обраните плодове с натрупване .Моля за проверка - и има ли вероятност някой фермер да влиза във фермите и си прехвърля тези видове плодове . ID 38270804 ; ID 49982324 : i ID 56367764.
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Моля за проверка имам ли Призив на планината. Ако нямам, от къде се е печелил? Гледах тук Известие - Нововъведения във Фармерама | Farmerama BG но не видях дали играта го начислява автоматично или се печели по друг начин. Може да съм го сложила някъде, но не го намирам. Ако може няколко очички да огледат при мен :)
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, поставила си го на игрището за любимци (почти вдясно и малко над средата). Приятен ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ID 38270804 - в този акаунт посочените плодове се начисляват успешно.
    ID 49982324 - тук също няма грешка
    ID 56367764 - и тук всичко се начислява с успех.
    Защо мислиш, че нещо не се начислява правилно? Аз не откривам проблем.
    Ако имаш съмнение за прехвърляне на стока, смени паролите на фермите, макар, че според мен ако се прави нещо такова ще бъдат прехвърлени всички плодове, а те са в плевнята...
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши не виждам чедо. Извадих една цъкалка, размествах повечето на това място, пуснах и анимациите дано ми подскажат къде е, моля те, когато имаш време, премести Призив на планината на празното място долу в дясно. Благодаря ти :)
     
  8. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Благодаря Ви! Вчера na 24.07. забелязах такъв случай - на ID 56367764 при обиране на 100 бр. дърво -цветче от рододендрон дойдоха 100 бр в плевнята вместо 400 което ме наведе на мисълта или някой е влизал и си е прехвърлял плод или дърветата са ми пуснали по 1 плод, а не по 4 и както обясних и на др. ферми които цитирах по-горе подобни аномалии, ето защо Ви писах да погледнете! Благодаря за отделеното време.
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Направено. Остана празно място, което е пред пашкула за неонова пеперуда и под двете дълги викингски къщи и се крие зад Огромна изненада.
    Хубав ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Голяяямо благодаря на очичките и ръчичките ти :inlove::D
     
    mushnu4ka харесва това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    точно на този акаунт направих повече от два пъти тест без да има проблем с начисляването. При пълно обиране на полето дъждовната гора се начислиха 752 броя рододендрон /188 поленца по 4 броя от дърво = 752/. Според мен няма проблем.