ИЗЧЕЗНАЛА ПРОДУКЦИЯ

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от multisam на 19.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. multisam

    multisam Прохождащ

    след като обрах фъстъка от бахама острова,продукцията ми изчезна.няма я в склада,но ми бяха начислени точките от реколтата.моля проверете/върнете ми/ къде ми са бройките

    ID: 6296448
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В момента виждам 276 бр. фъстъци в плевнята ти, а снощи има предавани в куеста Острова на съкровищата.
    Защо смяташ , че липсват бройки?
     
  3. multisam

    multisam Прохождащ

    в момента на обирането имам 133 малки полета х 4 от поле това прави 532 фъстъка, а тези 276 бр ми останаха от вечерта след предаването във куеста.така че аз мисля че ми липсват 532 фъстъка,само точките ми са начислени,без продукцията
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За съжаление няма как да проверим какво е било засято, но възможно ли е да не са били фъстъци?

    п.п. Извинявай, сега проверих, но чатнито е активирано в 11:26:39, 2014-10-19, докато острова е обран в 11:23:51, 19.10.2014 първи преди активиране на бонуса.
     
    Последна редакция: 19.10.14
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Здравейте,
    имам изчезнала продукция от Острова. Вчера засадих Бромелия и днеска при обирането ми начисли точките, но в склада бройката си стои същата от преди засаждането + 1 бр., тъй като сега имам 677 бр. Бромелия.

    За разяснение: В склада имах 676 бр. Бромелия, след засаждане на 23 бр. плодородни полета би трябвало да ми останат 607 бр., а след обирането на полетата днеска бройката би трябвало да е 952 бр. Питане: Къде са ми липсващите бройки? -.-
     
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    За съжаление нямаме възможност да проверим колко е имало преди обирането. Но няма как да са начислени ТО но не и бройки. Да не си ги предала в първата задача от евента?
     
  7. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз бромелия не съм предавала на евента. На първата задача съм предала само и единствено рози. В разяснението съм посочила колко съм имала преди и колко трябваше да получа. Винаги си водя бройките в екселска таблица и затова съм написала пояснението. Е, така или иначе бройките няма да ми се възстановят, така че здраве да е. :)
    Спорна игра и успех на евента! :)