Златни банани

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от Valentin961 на 2.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Харесва ли ви идеята

  1. Да

    23 глас/а
    50.0%
  2. Донякъде

    3 глас/а
    6.5%
  3. не

    20 глас/а
    43.5%
  1. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Здравейте! Идеята ми е - след като се вдигнат 10-15 нива на острова, наградата за ниво да се повишава с 1 банан, но да има лимит например до 12 банана. Дано да ви хареса идеята! ;)
     
    mell, -petar75, [LABOMBA] и още 1 човек харесват това.
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Тъй и от 22-27 ниво да се дават по 13 банана за всяко следващо ниво,маа пирфектна идея,от БП тъй ще и се зарадват все едно е тяхна,направо виждам как се затрупваме с банани,от излишък почваме да се замеряме с банани и на сутринта се.......събуждаме :)
     
    -.kiki12345.69- и tutifruti9 харесват това.
  3. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Не разбирам коментара ти дали е против идеята. Идеята е, че след като вдигнеш 10 или 15 нива да се дава по допълнително един банан при вдигане. Т.е. ако си станал 30 ниво получаваш по 7 банана за ниво, на 45 по 8 и т.н., а не като станеш 15 ниво и вече да ти дава по 13 банана.
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Идеята ми е че няма идея :) не виждам предложение за прекалкулиране на нашите нива,или то за теб е на далавера с 6 месеца регистрация да си с 100 банана над мен,няма лошо но в някой друг филм :)
     
    -.kiki12345.69-, kismit и xari_myri харесват това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    валентинчо маиси закъсал с бананчетата моито момче,нещо мисе струва че хитруваш,:)
     
    Последна редакция: 2.4.15
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Съмняя ме че батериите на калкулатора му са се изтощили,бас ловя че на моментът изчислява кое от колко защо и как ,като се правят анкети се обмислят(не че имат повече от 0.01% вероятност да минат,слава богу в случая)не ей така да убием скуката :)
     
    feniks160 харесва това.
  7. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Не съм против да имаме банани,но нещо ми куца в идеята.
    То голямо калкулация ще падне да изчислят с колко банана да ме компенсират за вдигнатите нива до момента.
    Интересно ми стана според идеята колко банана горница трябва да ми дадат;)
     
    -.kiki12345.69-, tutifruti9 и feniks160 харесват това.
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ба само не видях де в идеята има писано за прекалкулиране,инак без да съм гадател моа ти кажа колко ще получиш от БП,числом и словом 1 бр......от къв материал ще е сама се сещаш :)
     
  9. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Виж сега идеята е за много банани,но колкото повече я чета виждам че е приложима и за лалогулдените на този принцип.
     
    -.kiki12345.69-, tutifruti9 и mell харесват това.
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Я вземи я преработи с разрешение на авторът де :) мой да излезе нещо читаво,наблегни на бананите,лалотата и с есемеси се набавят :)
     
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Идеята е нереална и необмислена. На много от нас ни трябват банани, но все пак, нали това е целта на играта - да играеш!
    Аз на острова съм на 166 - то ниво. Нивата се минават лесно според мен, поне до около 200 ниво. Преди беше трудно, сега за седмица, с редичките в небето, с острова на съкровищата, с повечето куестове в читалището за острова и временните евенти минавам поне по 1 ниво.
    Като ти дадат многото банани не мислиш ли, че се обезсмисля тръпката да се бориш, да постигнеш нещо? Не може да става бързо, това все пак е игра с ферма, а не състезание с коли.
     
    -.kiki12345.69-, mi6elina84, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Добър замисъл но не доразвита и не представена както трябва.Погледни колко точки ти трябват за да качиш нивата ,разгледай тука https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/нива-и-титли-на-Бахамарама.6899/

    след това давай предложения.никой няма да ти даде допълнителен банан за това че си качил от 0 до 10 ниво на острова банани допълнително.Но тъй като за теб имам комбали драги ми Валентичо ще ти разясня как можеше да е представиш,за да бъде повече харесано от играчи.
    Първа стъпка от 0 до 50 ниво получаваш бонус 5 банана,
    втора стъпка от 50 до 100 ниво получаваш бонус 10 банана,
    трета стъпка от 100 до 150 ниво получаваш бонус 15 банана,
    четвърта стъпка от 150 до 200 ниво получаваш бонус 25 банана,
    пета стъпка от 200 до 250 ниво получаваш бонус 32 банана,
    шеста стъпка от 250 до 300 ниво получаваш бонус 50 банана,
    седма стъпка от 300 до 350 ниво получаваш бонус 80 банана.
    осма и последна тъпка от 350 до 400 ниво получаваш бонус 100 банана.
    така както го предлагам ще бъде и по лесно ,играчите да си получеим бонусите според нивата който сме стигнали.

    Но съм съгласен с мнението на ТУТИФРУТИ защото ще се загуби тръпката .Аз съм на 249 ниво ,и съм го стигнал с много труд и и вложени над 100 000 милиона за лангош,боле ,палачинки и нектар от манго.Като ядеш неща които ти дават бонуси при обиране ,цъкалките който имаме в цветната градина за острова ,небесните редовете който получехме последно време,който дават точки ,за острова нивата се качват много бързо за седмица аз си качвам едно ниво за което правя по 1 100 000,като изям боле ,лангош,нектар от манго и палачинка с шоколад се минават за 3-4 дена.Отделно това има много куестови в читалището където ти помагат да правиш точки на острова.С нетърпение очаквам рифа защото ще има от където ще правим точки за острова,друг е въпроса дали ще успея да го отвора веднага,но за това е интересна играта.
     
    Последна редакция: 4.4.15
    -.kiki12345.69-, sinsi88, черешка и 3 други харесват това.
  13. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Измислих това предложене, защото имам възможност да влизам във фермата веднъж и за малко и да кача едно ниво ми трябва един месец.
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Тогава играеш колкото имаш възможност,в фермата всеки може да ти помогне с нещо а не да се обиждаме взаимно.Колкото за бонуса на рошко,предната задача ако се натрупваше този бонус много играчи щяха да се възползват заради точките който трябваше да се направят за 24 часа.
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  15. fox210184

    fox210184 Прохождащ

    давам идея да се променят малко куестовете свързани с Бахарамските продукти вместо звезди,да са банани много време е необходимо да се съберат банани за нови разтения и т.н
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Когато промениха Бахамата в самото начало беше много трудно със з.банани. То не беше отключване на спа центъра и качване съответно на 3-то ниво заради нектарите, то не беше събиране на елексири, борба с куестовете в читалището и на ПиТ за бахамски цъкалки /а те се брояха на пръсти/ и какво ли още не. ЗБ нямаше от никъде само от нивата а БТО бяха кът като самите банани. Толкова бе зле, че за есенния евент наградата от топа бе Търсач на златни банани, дето на пет дена пуска по един и ако искаш да го имаш трябваше да дадеш буквално всичко. Сега нещата доста се улесниха с небесните редове, които хич не са малко и с бахамски цъкалки, даже започнаха да раздават банани по временните евенти. Само в сегашния куест са 8 бр. Разбира се, това е в помощ на тези , които не играят редовно и новите с по-малки нива, защото останалите с много вложен труд и време са постигнали всичко и дори има в излишък не само ЗБ а и Звездички, но те колегиално си траят и не излизат с предложения за нови стаи, статуи и руни дето с тях ще излязат с едни гърди напред пред другите. /макар да го заслужават, заради упоритата си работа/
    Не че тази идея ще бъде прегърната от Биг Пойнт, но... МОЛЯ бъдете КОЛЕГИАЛНИ когато правите нови предложения.
     
    tani1980, -.kiki12345.69-, olinka_90 и още 1 човек харесват това.
  17. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    напълно съм съгласна със колегите,,соца,, както в изт.европа разбрахме че е утопия (с малки изключения за някой другари)за това работиш и се радваш на труда си,да не го обръщам на политика и някой да вземе да ми се обиди или разбере погрешно,те и немците поканиха имигранти и още не казали гут морген почнаха да сърбат попара за това както казва един наш велик спортист ИГРАЕШ ПЕЧЕЛИШ НЕ ИГРАЕШ НЕ ПЕЧЕЛИШ .За това драги ми колега грабвай сечивата и започвай да се трепиш за ЗЛ,БАНАНИ
     
    -niksan- харесва това.
  18. fox210184

    fox210184 Прохождащ

    ме мислите ли че трябва да се намалят броя на златните банани за отварянето на нова статуя след като съм направила всички задачи с отключените а ми трябват например 30 банана за нова статуя и след това 25 или 35 за ново растение или животно