За феите и приказния свят

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от –divane- на 2.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, кодовете бяха до 24-ти.
     
  2. ani41642

    ani41642 Прохождащ

    Извинявам се много но не знам къде да си пусна че търся приятели, за fantasyRama nik ani4164
     
  3. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    И аз си търся приятели за фентазирама никнейм аник
     
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    който иска да идва при мене , имам

    две свободни места
     
  5. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    някой ще поства ли нещо за фантазирама или го изоставихте въобще , много нехайно отношение към играещите не мислите ли
     
  6. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Никой вече не обръща внимание.Жалко за красивата игра.
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Когато и ако имам възможност. Не мога да задължа екипа на фармерама да прави подобно нещо. Идеята на темате е по-скоро играчите ако все още има такива, да пишат свободно на български при проблем, ако не могат да се справят с английския форум.
    Относно фая за събития, единствено в официалните форуми ще намериш подобно нещо.

    Съжалявам ако звучи грубо, но това е резултата от затварянето на форума. Повече тук не можем да направим.
     
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ми не е чудно защо всичките ми съседи се отказват един по един
     
  9. черешка

    черешка Старши болярин

    Добър вечер! Я да видим, това ли е форума на вашата игра?
    http://www.bigpoint.com/fantasyrama/board/
    Такам, мога да помогна с превода, ако нещо ви интересува.
    Доколкото чета в момента имате куест за фестивал до 8 април - фестивал на Верис.
    Нямате нови съобщения в раздела, последното е било за 6 март - някакво събитие за лунни камъни + 25 % - фестивал на щастието.
     
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ами не , не е въпроса за превода , но нито имаме информация за събития , нищо ей тъй си цъкаме наляво надясно......ми не съм го оставила , защото съм на 93 то ниво
     
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз моята съм я зарязала отдавна. Не ми се копае толкова много.
     
  12. черешка

    черешка Старши болярин

    Ами в момента има събитие до 8 април е. Поне това видях.За този фестивал има подробна информация с точност кое какво се иска, но няма нищо ново, тук-там...няма и съобщения. Явно така правят форума, не зная, не играя никакви игри, само тук. Но ако с нещо мога да помогна няма проблем. Там има и списък, както при нас с таблица какво се иска за това събитие, но там е без таблици. Доста ясно е описан евента. Не намерих теми за предварителна информация...Може би имат някакви сайтове, провери, попитай.
     
    vanko22 харесва това.
  13. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    благодаря ти много , аз се оправям, но ако имам затруднения ще те питам
     
    черешка харесва това.
  14. черешка

    черешка Старши болярин

    Радвам се. :) Проучи нещата, попиши с някой от техния форум, попитай за информация, би трябвало да намират от някъде. ;):p Виж кой е по-активен и попиши, не може да нямат инфо!!! :p
     
    vanko22 харесва това.
  15. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    някой да каже какви са новите стръкчета , ще има ли събитие , за сега не е обявено , а при нови стръкчета винаги е имало
     
  16. черешка

    черешка Старши болярин

    Здравей! Мога да ти напиша с превод това,което е във вашия форум към тази игра: уикенда ще имате събития с дървета ретро разсад: разсад, който се ползва като нормалния, но специалните дървета са от различни разсади събития.: дърво амброзия; истинско дърво; водно дърво; сребърно дърво полумесец; кремаво дърво; златно светещо дърво; чудовищно дърво; дърво водопад; ъпгрейди според нивото на играта ви 1, 2 и 3. Няма да имате задачи, нов куест няма да има, защото няма специално дърво.
    Дано бях полезна, между другото както бях писала и преди,пописах с някои играчи от този сайт, но ми отговориха отрицателно- явно нямат сайт от който да черпят информация или не искат да споделят. Няма да имате нови видове при тези стръкове, последният нов вид е бил през месец март - дърво водопад.
    Ето и линка, от който преведох информацията е писана в ден сряда. Вчера сте имали спиране на форум по технически причини.
    http://www.bigpoint.com/fantasyrama/board/threads/retro-seedling.11278/#post-330077
     
    vanko22 харесва това.
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    благодаря ти много :))
     
    черешка харесва това.
  18. черешка

    черешка Старши болярин

    Няма за какво!
    Усмихнат ден! :)
     
    vanko22 харесва това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Здравейте, има ли още БГ играчи в тази игра? Останаха ли такива или като премахнаха българският форум и те се отказаха един по един?
     
  20. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    Има.