За създаването на офлайн приложение на играта - инсталационно.

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от The.Farm на 31.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Искате ли Фармерама да има инсталационно офлайн приложение, обвързано с браузърната игра?

Гласуването е завършено на 20.6.16.
  1. Да, бих играл любимата си игра, когато нямам възможност да съм в мрежата.

    14 глас/а
    87.5%
  2. Не, не бих играл.

    2 глас/а
    12.5%
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Много от нас, нямат нужното време да играят активно, а желаят! Но, най-важното дори и да имат време, там където са (например аз съм моряк) няма интернет, или ако има ще е много скъп. Но вашите конкуренти от една добре известна игра (няма да казвам име, мисля че всеки ще се сети) са помислили за това и вече си имат такова приложение, КОЕТО Е ОБВЪРЗАНО ПО ЕДИН ГЕНИАЛЕН НАЧИН С "ОРИГИНАЛНАТА" ОНЛАЙН ИГРА на сървърите им. И са едни гърди напред поради простата причина, че нямат конкуренция в това отношение, но съм сигурен, че ако Фармерама има и офлайн приложение ще избера нея.

    ИГРАЯ ДРУГАТА, ЗАЩОТО НЯМАМ АЛТЕРНАТИВА И ВИЕ НЕ СТЕ ПОМИСЛИЛИ В ТАЗИ НАСОКА.

    Предимствата са огромни:
    1. Можеш да прехвърляш всичката събрана продукция от офлайн приложението на онлайн фермата, когато вече имаш интернет.
    2. Можеш да продаваш събраната си продукция директно от офлайн приложението на реалния пазар, когато имаш връзка.
    3. С очите си се убедих че дори заредения евент, когато имах връзка, и впоследствие заминах, не се загуби... ами си го изиграх офлайн.


    Но... Фармерама ми е на сърце, играя другата (когато съм в морето), защото никой от екипа на Фармерама не е помислил в тази насока, или пък не виждат перспектива, но грешат, грешат и то много, във FarmVille офлайн приложението може да си купуваш неща с реални пари след като се свържеш, хората са измислили начин как да печелят пари и от офлайн приложението си. И да привличат играчи, които нямат за известно време интернет. Направили са го за техните фенове. Ами Вие... за НАС, ВАШИТЕ ФЕНОВЕ!?

    п.п. Днеска бяхме с жената на гости при балдъзата, опитах се да ги запаля по Фармерама, стигна до 19 ниво и спря, днеска ги гледам и двамата с мъжа ѝ цъкат на конкурентната игра (офлайн), викам и "кво става бе Пепи, не ти ли хареса Фармерамата". Каза ми: "Не, нямам нет днес" Е, за кво става въпрос!!!
     
    Последна редакция: 31.1.16
    BUTTERFLAYS, tani1980 и desi232 харесват това.