За семената в разсадника

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от choko_59 на 8.3.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.честит празник на дамите.семената в разсадника са важен елемент от стратегията ми за играта.откакто сам игра ежедневно изкупувам всички семена.това ми помага за събитията и особенно сега за сезоните.с отваряне на всяко растение растат и цените и това е нормално докато стигнем до сибирския лук.как може 100 растения 5 часа да струва 800 000 пенита а хортензията преди него 24 часово растение за 100 семена 100 000? от сибирския лук нататък пък е същинска лудница. искат се милиони. моят въпрос е защо е така?
     
    .TAINNA., milena7004 и mushnu4ka харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Спокойно ще чакаме инфлацията в играта,тогава ще бъдат по джоба на всеки.преди тези над 300 000 бяха скъпи,не можехме да си ги позволим:cry:
     
    Последна редакция: 9.3.20
    .TAINNA., kakata13 и dedoto харесват това.
  3. mimi

    mimi Подрастващ автор

    Така ни учат да не "ходим до магазина " да купуваме на готово ,а сами да произвеждаме ,продукция която е чиста без нитрати,без ГМО xDxDxD
     
    .TAINNA., kakata13, -niksan- и 2 други харесват това.
  4. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.току що отворих растението елда и си викам ще отида на пазара да си купя и да го развъдя.гледам 19999 пенита бройката.точно на тази цена предлагам и аз тръстиковите стъбла.с моите камъни по моята глава.всичко на този свят се връщало... лека вечер.
     
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    купи го от червената кошница. Ще ти излезне без пари :p
     
    choko_59 и kakata13 харесват това.
  6. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    така е .разбира се че ще си купя от там.значително по-евтино е.за 250 броя само 2785500 пенита.ще си купя 10 бройки и ще ги развъдя.благодаря ти
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.