За недостъпната игра на 23-25 юли 2023 г.

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от .TAINNA. на 24.7.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Въпреки търпението си, защото скоро ще бия хикса на компютъра, да попитам това как да го разбирам:

    Относно предстоящите събития: ще бъдат обявени с актуализирани часове на провеждане утре.
    Екипът на Farmerama

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Недостъпност-на-играта-поради-ddos-атаки.24098/#post-213655


    Събитията, обявени в календара, ще се провеждат с коригирани часове от утре или утре ще бъдат обявени събитията с коригирани начални дати и часове?!
     
    Последна редакция: 25.7.23
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, променен е края на всички събития, които днес са в календара, т.е. на тези, които вече са в играта.
    Разгледай раздел "Събития" и ще откриеш необходимата информация.
    А за събитията, които бяха предварително планирани и нанесени в календара, ще получите информация утре.
    Приятна вечер!
     
  3. Това съм го прочела, питам за предстоящите, както е обявено в официалното съобщение - утре ли ще започват с коригирани часове/ официални/ или утре ще бъдат обявени с актуализирани начални дати и часове ?

    П.П. Разбрах, утре ще бъдат обявени с актуализирани начални дати и часове. Успешно завършване на "Работа в островитянска ферма 101". :)
     
    Последна редакция: 25.7.23
    хохохо харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Това не са моите думи, казах само утре да се следи официалната информация.
    Пък ме разбирай както искаш.
    Спокойна нощ!
     
    .water. харесва това.
  5. Спокойна нощ и на теб! :)
     
    Marcheto73 харесва това.
  6. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Стига глупости хакери макери и други подобни!Играта от година и половина е помия.Не можеш нормално да влезеш,или забива или зарежда бавно,ако обереш после половината полета са не засети!Пускат се по 2-3 че и 4 куеста едновремено повечето с безсмислени награди!И когато има проблем обикновено друг е виновен-връзката,интернета,компа ,хакери и др.Защо преди година и кусур нямаше ежедневни проблеми?Истината е една това е недоносче измислено след флашплеъра и лошото е че не се опитват да го подорят и оправят а се търси вината в други!
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Не мога да се съглася с теб. Имам чувството, че искаш някой нарочен да е виновен за случващото се, но повярвай ми, Бигпойнт няма никаква изгода да си затваря сървърите, а ти търсиш вината в тях. Подобни случки имаше и по време на флашплеъра - https://board-bg.farmerama.com/threads/ddos-атаки.15552/
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Съгласен съм с теб,Бигпойнт нямат изгода защото губят пари и затова измислиха това недоносче пълно с проблеми!Съгласен съм че и с флаша имаше проблеми но не бяха толкова чести.Само за този месец има два подобни с проблем с влизането в играта.Не ми се търси назад но и предните месеци поне веднъж има проблеми с влизанията отделно други проблеми!
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Има проблеми, така е, онлайн игра е, но играят важда роля всички компоненти - създаващи играта и играещи играта. Не играя друга онлайн игра и не мога да сравня дали има такива проблеми с другите игри.
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  10. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    А аз играя още 2 онлайн игри и с ръка на сърцето мога да споделя че там няма такива проблеми.Не мога да кажа кой компоненти играят по голяма роля дали създаващите играта или играещите само мога да кажа че там такива проблеми като тук няма.

    -----
    Чудесно 30 мин опити за влизане и пре...ана селекция бума свърши!Благодаря Бигпойнт!
     
    Последно редактирано от модератора: 26.7.23
    червената_шапчица харесва това.