За менторинг системата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 6.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако знае, че му се дублира никът ;). И благодаря за отговора.

    П.П. Ако някой се разпознае, да знае, че е с дублиран ник - radko123 и magitu.
     
    Последна редакция: 1.11.15
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Рано или късно разбира(за дублажа),проблема е че става все по трудния начин.Преди време доколкото си спомням пак имаше проблем с дублирането и беше обещано,че няма да може да се ползват едни и същи никове,но....явно все още може.
     
    georgiev и stefi харесват това.
  3. amira

    amira Обитател

    От две години не мога да хвана пиле - не само свясто - никакво. След около н-ейсе години може и да ми се случи - ако съм жива, де.:)
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз хващам на 90% не играещи,играещите какво да кажа трепят се хората но....за месец 10 нива....като се има в предвид че ферма до 40 ниво я качвам за 40 минути.....търпение му е майката :)
     
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ама като се изцепиш така,направо падам понякога....
     
    georgiev, desi232, stefi и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искам да се обърна към всички пиленца, ако не искате да бъдете уловени, напуснете системата, но ако ви уловят, поне по една кутия с точки пращайте на ментора си, нищо не ви струва.
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Слагай възглавнички около столчето кто флизаш у форумът чи дан натъртиш някоя важна анатомична част xD
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ако питате мен, това е поредната издънка в играта, да си ментор е добре, но все повече неактивни пилета се хващат, дори да пращаш баници и тем подобни, не винаги влизат да ги изяждат и са прави според мен, няма за какво.
    Менторът поне получава дракон и някои неща от магазина, а за тях и по една гарга нямаxD, трябва нещо да се промени и пилето да иска да бъде хванато:p.
     
  9. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Идеята им в този вариант е НЕ РАБОТЕЩА.И вече май се губи тотално интереса към нея.
     
    georgiev, stefi и lion8080 харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И мен да хванат за пиленце и аз не съм сигурна дали ще харча мп за баници и други хранителни добавки, защото така се расте по-бързо.Всички знаем, че малките ферми, хванати за пиле, ще растат, ако ментора праща за хапване, затова вместо добър ден искат кишовеxD.
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Пиленцата и да искат, не могат да си купуват банички и подобни, достъпът до тях на пазара е след 40 ниво. Преди това могат да се използват (ако някой подари), но не и да се купуват.
     
  12. vladkometala

    vladkometala Стажант

    И аз сега получих някъв ментор и не знам къде да го открия. Какъв е този ментор? Ще взема процент от печалбата ми ли?
     
  13. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    да ще си делите парите 50-50
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. vladkometala

    vladkometala Стажант

    Сериозно ли? Значи да го махам?
     
  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    махаиго тия ментори са големи кравопиици:)
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Отново менторинг системата връща току-що изритано пиле. (Известно време беше наред.)

    П.П. Но и отдавна не ми се беше случвало да не мога веднага да хвана пиле, след като ми върна 2 бр. за третото чакам както преди време се чакаше.
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А, стига вече - изритано пиле го ловя за трети път, и то след презареждане на страницата :mad::mad::mad:.
    Но иначе празният ми полог си стои празен - друго пиле йок.

    Има ли някаква информация за въпросния проблем? Предаден ли е?

    П.П. Едно улових, след релоуд, и е със светеща лампичка. Да видим кога ще се хване още едно.
     
    Последна редакция: 11.11.15
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    :mad::mad::mad: Не мога и не мога да се отърва от едното пиле - хванах го за четвърти път, пак след презареждане на страницата :mad::mad::mad: . Не мисля, че това е нормално.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз само за втори път ловя едно и също явно има проблем :)
     
  20. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Че нали за да се хване пиле трябва и ментора и пилето да са онлайн, значи пилето сее и жъне какво се жалвате, скоро ще качи нива :)

    Преди ние като ревяхме от менторинга ни се карахте, сега ние какво да кажем, пропищяха ни ушите от вашите мързеливи пилета, ми не се взема лесно дракон :)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.