За менторинг системата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 6.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тенк ю. В такъв случай ритникът е неизбежен. Пиленце - сори.
     
    desi232 харесва това.
  2. мушитрънка

    мушитрънка Стажант

    аз даже вече забравих за какво беше тая ментор система..то минаха 2 години кажи речи откакто се егистрирах и до сега нито в една от фермите не станах ментор-сега ако ме одобрят трябва пак да ровя и чета какво точно ще правя с това пиле че съвсем съм изкукала и нищо не помня..хихихих:p
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мамс, наскоро беше - нулираха всички заявки за менторство, че трябваше наново да се кандидатства. Че провери в къщата как са при теб нещата, може и да не си кандидат-ментор вече.
     
  4. бабчето

    бабчето Стажант

    Видях че трябва да се кандидатства отново-ха белким ма огрее и мене-чунки да ма питаш вар си за ко мий туй пиле,да си гочукам у главата..ама да не съм исик-и аз барабар Петко с мъжете..хихихихи
     
  5. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    честито-те това си е постижение след години чакане
     
  6. mamahadi2411

    mamahadi2411 Прохождащ

    В исичко друго оправяте именторинг системата пуснахте и видео за Хелуин направихте само с едно нещо не можете да се справите итово е киното нещо винаги ви се опъва а за нас играчите това е важно понеже само от там можем да си набавяме лалогулдени помислете и по този въпрос
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ми за тях е по важно че и от другаде могат да се набавят лалота,като им захраниш банковите сметки например xD
     
    amira харесва това.
  8. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    ми питай ги дали им оттърва да го оправят. То за начини да си набавиш лалота има много ма ти търсиш безплатния.xD лошо няма де всички искаме безплатен обяд ма хората без обяд ли да останатo_O:music:
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само дето такова нещо като безплатен обяд няма. Все някой го плаща.
    Лично мнение - като не сме плащаща нация (или малко плащаща) няма и бонус някое лало от киното.
     
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    Преди малко си хванах пиле zorro32 , пратих му супер храна, написах и съобщение, но ми отчете само 5 точки в лентата. Тамън се засилих да пращам и бананови мечти и си помислих, че в такъв случай може и да идат в друг акаунт щом ми отчита само 5 точки. Та тия 5 точки от писмото ли са или от подаръка?
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    От супер храната. Има три ферми с такова име. Няма гаранция че сладкото ще стигне в правилния.
     
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря. Значи най-вероятно ще се разделим и със Зоро. Нещо от известно време буксувам на едно място, свястно пиле не мога да хвана. :eek:
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  13. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А какво да кажем "ние с гайдите" дето ни свястно, ни не свястно пиле сме виждали?!;)xD
     
    staneli харесва това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Хихи, преди месец и половина и аз бях от тия с гайдите. Нищо няма да казвате, просто ще чакате. Аз чакалото си изчаках....xD. На края на 113-то ниво съм, а да не говорим, че наскоро на малка ферма имах ментор на 96-то с 5 пилета.
    Едва от снощи съм вече с 4 пилета, ама почти не играещи, кутийки не пращат, пиша, а те не отговарят...., та пак търпение трябва да се прояви xD.

    А на Зоро съм благодарна, че прочете тук за проблема ми, веднага откликна от голямата ферма и избута малката набърже.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен има проблем с точките от съобщението-- пилето е ddd1234, предлагам му помощ да расте по-бързо, но няма отговор, нито точки???
     
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Има два акаунт с това име. Писмата ти (както и подаръците) отиват не при пилето, а в неактивния.
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Стига с тез дублирани акаунти, направете нещо по въпроса, като разберете оставете само по един, то това на нищо не прилича, незнам как се допускат такива неща.
     
  18. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    еми така и ще продължи докато разрешават да има повече от една ферма на даден аипи адрес,много ще има да ревете и дасе жалватеxDxDxD
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Току-що лових пиленца. Цели две, при които съобщения не отиват. Твърде често се случва това. Отново дублирани никове ли?
    Предадено ли е "нагоре" за този проблем? Прави ли се нещо по въпроса?
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За момента нямаме информация дали се работи по дублираните никове. Всеки играч, на който му се дублира ника, може да се обърне към съпорт за корекция.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.