За менторинг системата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 6.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Фъргай им супер тор стига им;)xD
     
    dima73 харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Имам питане: сутринта си улових едно пиленце, пратих му подаръче и съобщение, но точици за съобщението не ми се начислиха, за подаръчето се начислиха обаче. Че защо? (Няма начин да е блокирало съобщенията ми, защото му пратих съобщение веднага след като се улови, лампичката му не светеше в зелено, а мисля, че го ловя за първи път.)
     
  3. mamahadi2411

    mamahadi2411 Прохождащ

    отново ще пиша за киното ако някой знае как се отваря това нещо което го дават вместо кино нека пише как да го отворим писах на ментора си да ми пише как да го отворя но той или тя не благоволи дори да ми отговори защо ми е този ментор нали да ми помага не го искам ще се оправям сама колкото мога а вие от форума не си правете оглушки ами обяснете как се отваря това нещо което давате вместо кино чакам отговор
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мили/а mamahadi2411,
    1) Щом не си доволна от ментора си - изритай го, в къщата в училището за фермери имаш бутонче за тази цел. А ако не искаш играта да ти намери нов ментор - след като изриташ сегашния ментор прекрати участието си в менторската система, това също се прави от училището за ментори в къщата.
    2) И никак, ама никак не става ясно за какво нещо от киното питаш - че как да ти се отговори? Някаква задача вместо филмче ли има? Ако да - поне напиши какво виждаш на екрана или прикачи снимка, само така някой би могъл да ти помогне. И със сигурност "никой от форума" не пуска киното. А и тази тема не е мястото за въпроси за киното.


    :):):)
     
    Последна редакция: 10.10.15
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Най - вероятно иде реч за това, че когато пусне клипа да гледа уж го зарежда, а си остава черен екран. И на финала нищо - ни точки, ни клип.
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Но е възможно и да има задачка за изпълнение.

    По темата: въпросчето ми е няколко поста по-нагоре.
     
  7. mamahadi2411

    mamahadi2411 Прохождащ

    става въпрос за скритата картинка с колите и кръгчето което се върти непрекъснато ако някой знае как се отваря тази скрита картина нека пише
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Въртящото кръгче се появява, когато не може да се зареди клипа (бавен нет, слаб комп или под.)
    С коли съм виждала задачка, в която ти дава ограден прозорец, и трябва да отбележиш има ли в този прозорец кола или не. Помня, че се отбелязваше в горния десен ъгъл, там имаше нещо зелено за "да" и червено за "не", и такова отбелязване даваше няколко пъти. А май че за да се пусне задачката в началото се натискаше Submit, но не съм 100% сигурна. Накрая даваше какъв е резултата - еди-колко верни и еди-колко грешни. Но и да отбележиш грешно, не е проблем.
    Абе със задачките пробваш да натискаш тук-там докато тръгне.
     
  9. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    благодаря за отговора но солкото и да натискам нищо не се получава все пак благодаря
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тъй, ето как се играе задачката с колите (преди малко ми се падна):

    1. вариант

    1) В долния десен ъгъл натискаш Done и се отваря следващ прозорец
    2) Долу в средата натискаш бутон Start и се отваря следващ прозорец
    3) Сега вече има правоъгълници с коли, трябва да отбележиш има ли в правоъгълника кола или не. Това го правиш в горния десен ъгъл - цъкваш върху зелената човка за "да" или червения хикс за "не" и след това натискаш синия бутон >. И така четири пъти. След това изскача прозорец с бутони Cancel и Submit, натискаш Submit.
    4) Излиза прозорец с крайния резултат - кръг с проценти в него. Чак тогава затваряш прозореца на киното и си чакаш точките.

    2. вариант

    1) Долу в средата натискаш бутон Start и се отваря следващ прозорец
    2) Сега вече има правоъгълници с коли, трябва да отбележиш има ли в правоъгълника кола или не. Това го правиш в горния десен ъгъл - цъкваш върху зелената човка за "да" или червения хикс за "не" и след това натискаш синия бутон >. И така четири пъти. След това изскача прозорец с бутони Cancel и Submit, натискаш Submit.
    3) Излиза прозорец с крайния резултат - някакъв надпис "Done! Thanks...". Чак тогава затваряш прозореца на киното и си чакаш точките.

    Ами успех със задачката!
     
    Последна редакция: 10.10.15
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ето, отново се случва - улових си 5 бр. пилета, с 4-те нямам проблем с точките от подаръка и съобщението, но при 5-тото не ми начисли точките за съобщението.
    Каква е причината?
     
  12. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да ти кажа не е от нета, нито от компа и т.н. Как през един комп в някои от фермите ми отваря клип, а в други не. Днес гледах в 7 ферми клип, точно в тази дет ми трябват още 2 лалота видиш ли не става. Черен прозорец и не ще да зареди.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И още нещо към горното ми питане - пристигат ли писъмцата и подаръчетата ми при пиленцето, при което не ми се начисляват точки за писъмцата?
     
  14. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз да питам някой ментор, загадъчните от 40 - то ниво ли почват да се виждат, щото нещо ми се губят. pomosht15 ID: 53310988

    Моля, някой от админите, ако случайно срещне на това ИД загадъчни, да ги метне на горската поляна - 14 броя са.
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    загадъчни обори ли :)
     
    tutifruti9 харесва това.
  16. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Добре де, тайнствени, се едни глупости, ма с различни имена. Ма на, 70 лалота дръпна, а стръко го нема. Знам, че от 2-ро ниво нагоре няма проблем, що ми се губят, не е ми ясно.

    Мама, леля, стринка, уйна, шуранайка и т.н., найдох си ги, ма на бахамата, а не за там исках да купувам. На очен трябва да ида, че нещо ич не гледам.
     
    Кобрелия и Торнадо73 харесват това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    И аз се зачудих как ще липсват при положение че дава да си ги закупиш ....:)
     
    tutifruti9 харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    А кое е пиленцето?
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    radik7
     
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    има 3 акаунта с този ник..... Съобщенията ти са отишли в неправилния акаунт.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.