За менторинг системата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 6.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Това, че се ловят пиленца с червен термометър както и да е, при желание това може да се промени.
    Ама имам и друго питане (и дано някой ми отговори): Защо се ловят пиленца, които в момента са със несветеща в зелено лампичка, т.е. не са в играта? Защо трябва да чистя кеш преди всеки лов, че да не уловя повторно същите пиленца? Прави ли се нещо по въпроса?
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Както и се опасявах ментор системата пак е не функционална,няма как да качваш нива след като реално няма действащи нови играчи,жалко но факт от 10 дни поне лично аз ферма с зелен термометър не съм уловил:wuerg:
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Термометър се вдига, за мен по-големият проблем е, че се ловят пиленца, които в момента не са логнати в играта - лампичката им не свети в зелено. Възможно е даже да не разбират, че са уловени от ментор.
    Но е факт, че последните дни не съм уловила нито едно пиле със светеща лампичка и със зелен термометър, макар и спаднал. Факт е, че повторно се ловят пиленца, които вече си изритал.

    Прави ли се нещо по въпроса?
     
    staneli харесва това.
  4. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Няма изискване пилето да е логнато в момента на хващане поне до колкото съм наясно. Всяка ферма минала титориума автоматично се включва в менторихга, ако до 3 дни след това в нея не се влиза и не е взета за пиле би трябвало автоматично да се вади. Но ако е взета дори и да не се влиза си стои.
    В момента не се работи по менторинга в никаква посока.
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    думах ти аз, но ти са цупеше, какви ли не думички с барито не ни редяхте ;)точно това беше причината за спирането и;)ма то и как да има нови играчи от 5 събития и 5те викат дай xDвременните и те все повече крещят същото, кое да задържи нов играч:eek:то на нас старите ни идва байгън-.-
    пп то тъй зациклихме, че няма накъде повече сега докат изредим цялата флора и фауна отръвка нямаxD
     
    Последна редакция: 25.9.15
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Диване, преди не беше така - ловяха се само пилета, които в момента са в играта. Понякога поради тази причина ловът отнемаше повечко време. Сега лови бързо, но боклук.

    П.П. Не си спомням автоматично ли се включваха пилетата след приключване на туториума или трябваше да поискат да участват.
     
  7. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Автоматично беше. Поне тези, които регистрирах аз, без да ме пита направо ги направи пилета. Сега ще регистрирам 1 ферма и ще видим, кой ще ме грабне.

    И такааааа значи. Регистрирах си фермичка, минах задължителният съпровод и чак след това ме пусна да вляза във фермеската къща. Но за моя голяма изненада ме попита дали искам да ми даде ментор, преди това го нямаше като че ли.
     
    Последна редакция: 25.9.15
    Торнадо73 харесва това.
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    нали се сещаш че аз от нови играчи нямам нужда ама новите ментори тъй са се разтичали че само техния талаш ловя ;)
     
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Хихихих, е за тва не ща да ставам ментор.
     
    Торнадо73 харесва това.
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:каза един от тяхxD
     
    bayVasil харесва това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ай ся да видим, мен кой от двама Ви ще ме грабне. Егати майтапа. xD
     
  12. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз съм стар колкото света е булка,не ми е нужно да ме кичат с титли за да преподавам дори и на теб;)
     
    tutifruti99999 харесва това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    "Системата ще премахва неактивните пилета, автоматично.
    Ако пиленцето е в листата на чакащи за ментор и не е влизало в последните три дни, автоматично ще бъде изваждано от менторинг системата."
    Това е цитат от FAQ ама нещо не се спазва. На няколко пъти ми се случи да ловя пиле, което съм изгонила току-що - с червен термометър и червена лампичка. Явно не само, че не е влизало последните три дни, а може би от месеци. Ама системата втори път ми го пробутва.
     
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ъх маха ги дръжки от 2 дни ловя никове asss...моля който си разпознае реговете все пак да си дава труд да излиза от системата като ги ръчка....
     
    staneli харесва това.
  15. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    От одеве, когато писах кандидатствах за ментор, пиленце съм и си чакам, ма вече съм на 5-то ниво, а още нямам такъв. Защо, при условие, че има глад за пиленца, не позволява на менторите да ме нацелят.
     
    krassimira и Торнадо73 харесват това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    А, сега де, в момента в полога имам asss358 или нещо от сорта число - 3-то ниво червен до кръв. Вчера го ловнах, днес го изгоних и пак той се настани.
    Хихихи, като изтекат 12-те часа пак ти го пращам xDxDxD. Този май трябва да обиколи всички ментори.
    Чакам отговор за ситуацията от някой ЗНАЕЩ какво се случва.
    Но е факт, че и аз си направих нова ферма - ей тъй за проба, ама още чака, ли чака...., а неактивни пилета обикалят като призраци.
     
    mushnuk, Торнадо73 и tutifruti9 харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Макар и много рядко, но се срещат и нови играчи. Преди няколко дни мое пиле - нов играч стигна до 40-то ниво, много съм доволна от него и ще го отрупам с подаръци на ПиТ, сега също в единия полог имам нов и за сега добре вървят нещата.
    Стигнах до извода, че и 20-30 рег-а да направя, мой акаунт няма да ми стане пиле. Няма да стана пиле и на нов ментор, та да бутна едно рамо. Ще отиде в полога на някой стар ментор, дето отдавна се е сдобил с дракон и хич не му пука как качвам ниАта и колко точки ще вземе от мен. /аматьор ментор съм и може да греша, ама така си мисля./
     
    pineapple87 харесва това.
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    старите ментори се борят за точки въпреки взетия дракон....необходими са им за да си купуват приятели който им дават всекидневни подаръци,може пък да те ловна на другите си 2 ферми където само туй диря;):pxD
     
  19. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Да при мен преди малко се хванаха 376 и 377. За какво му е на този човек да създава толкова много ферми и повечето май са все от 3 до 5 ниво. Нямам думи.
    И съм съгласен, че има нови играчи. Аз лично имам едно изрядно ново пиле и се надявам, че ще се задържи в играта.
     
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Този as.... може и да не знае как ни е "напълнил със сачми", обаче е редно менторът ако не иска дадено пиле, да може моментално да се отърве от него! Нямам никакви пориви да търся пилета, по простата причина, че досега 3 пъти съм го правила (днес е третият, понеже прочетох как се е развилнял с клонирането този играч),хващат се само с червени носове, тоест термометри. Отдавна ми е минал меракът за менторство, от колекционерско желание кандидатствах сега. Обаче пък да се занимавам да чистя чужди боклуци - ами без мен. След като за момента са близо 400 клонинги, и растат, значи сам не си се е хванал, но не се отказва. Съмнявам се на всички ферми да мине да се изключи от системата за пилета. Негова воля, но нека да може веднага менторът да маха такива пилета , да се изключват от системата направо, за да не ги ловят други (по няколко пъти). Хич пък няма да седна да изчислявам в колко часа ще мога да махна такива пилета. Докато не се оправи системата, няма да ловя. Да видим този as....колко месеца ще се върти в къщите на менторите.
     
    Торнадо73 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.