За менторинг системата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 6.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    толкоз най малко xD
     
  2. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ай ся, на възраст ли ше да се гоним. Има по - зрели и по - неопитни, ма чак при динозаврите да ни пращаш... xDxD:p

    Аз още нямам ниво 100, едва миналата седмица качих 91 - во, бях кандидатствала за ментор, ма на, нищо не закачих. Сега се чудя дали да кандидатствам пак, имам ли шансове и т.н.
     
    Последна редакция: 10.9.15
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    е, ми имаш ли какво да губиш ако се кандидатираш пак?!;) Поне тук все още не се искат лг...-.-
     
    milena7004 и tutifruti9 харесват това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    имаш ми ко си нулираш и банковата сметка у полза на БП на 100% ща напраят ментор xD
     
    milena7004 харесва това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ти да не би да си нулирал две сметки, както каза, че си ментор на две ферми???
     
    milena7004 и tutifruti9 харесват това.
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    толкоз още ме боли джигеря като си спомня за горките кинти :sleepy::oops: защо да не твърдиш че не са от значение парите???
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    нищо не твърдя, то с БП за всяко нещо да си имаш и едно наум, ма сега и мен ме заболя джигеря да ти кажа, ей на, от съчувствие.
     
    Торнадо73 харесва това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Вий голяма анатомия извадихте xD
     
    stefi, lion8080, desi232 и още 1 човек харесват това.
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Само това ли успяха да измислят?! И не беше ли редно да има някакво официално инфо за това? Убедена съм, че още има собственици на акаунти, които не са "ровили" из форума и не са попаднали на тази тема, а следователно са пропуснали момента да си подновят заявките (макар, че едва ли има някакво значение). Е, вярно, нямате повече информация, но трябва ли да има скрито-покрито?
     
    BUTTERFLAYS и Valkaaa76 харесват това.
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Е разгеле да се хвална малко,дойде писмото на двете ми ферми за менторство,успех на другите кандидати:)
     
    Valkaaa76 и milena7004 харесват това.
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако си над 40 ниво не можеш да си пиле.
     
  12. desi232

    desi232 Посланик

    аз нямам нищо :sleepy:
     
  13. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    ти какво искаш
     
  14. desi232

    desi232 Посланик

    да съм ментор :) ама нямам писмо :(
     
  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    като станеш ментор,се обади дати стана пиленце:) можели
     
  16. desi232

    desi232 Посланик

    ххахах ок ама ако си до 40 ниво ,пиши на лични :)
     
  17. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    31
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    дано до тогава да ме приемат хахах ;)
     
  19. dudi1970

    dudi1970 Стажант

    Едно въпросче да задам:как може да се хване нормално пиле? От 2 дни ми се закачат само със светещ ярко червен термометър и май хич не им пука,че някой иска да им помогне(след като са си дали заявка,че се нуждаят от ментор).
     
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    То хубаво е че менторинг системата отново работи но....това е нож с 2 остриета,вярно станах ментор на 2 ферми не че нещо аз бях на други ферми но има реална опасност да се изчерпят пиленцата,те не че ги има де.....колеги то хубаво че обикаляте позабравени регове но поне отказвайте участие в менторинг системата че не моа да изгоня червени термометри два дена,ясен е замисъла на БП намаляха новите играчи та ае давай да приемаме ментори та от зор заман щат нещат да си правят ферми и да бутат менторската си ферма.....ей мноо плоски номера както винаги....
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.