За менторинг системата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 6.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, преди беше така. Но от около два месеца не е така. Хваща се нещо, нищо че не е онлайн.

    П.П. Драконът си го ползвам май вече 2 години.
     
  2. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Оф, скромността краси човека... И ние си ползваме драконите от 2 години, ама не ревем за всяко пиле у форумите... Айде стига вече от 5 пилета все ще изкараш за едно супер пиле и 10 храна на седмица... То не бе дублирани никове, които не си получават совите, то не бе чудесия, писнаха ми ушите вече за мързеливите пилета, какво очакваш на ден да се регистрират по 100 играчи и да играят, няма вече интерес към фермата проумей го...
     
    xari_myri харесва това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Има проблем със менторинг системата, следователно ще "рева" докато го оправят. Както ще "рева" и за други проблеми и бъгове в играта.
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    И какъв е проблема с пилетата?o_OСистемата за тях работи от както е пусната по един и същи начин и мисля че ти го знаеш.Ако ментора и пилето са на линия е напълно възможно да се хванат отново.А това че няма работещи пилета,не е тайна.Всеки които си е дал заявката може да бъде уловен.
     
    pif4o335 харесва това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Никога не съм се оплаквала от неработещи пилета. А какъв е проблемът е описано в горните ми постове.
    И хванатите повторно пилета не са на линия. Също така преди след като дадено пиле беше изритано, не се връщаше отново при теб.
     
  6. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Пиле или ментор може да се хване с излизането от фермата.

    Е за това правило за първи път чувам.
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Предполагам, че в панелите ви се вижда кога дадено пиле е хванато. Че може да се провери дали пилето е било логнато, в момента, в който съм го уловила. А ако това не се вижда, пак може да се види дали е било логнато около времето, в което се оплаквам, че ми го връща втори, трети, четвърти път... (В момента имам 4 пиленца, това което не иска да ме напусне е с ник завършващ на 123, вече не смея да го изтрия преди да се намери пето, почти съм сигурна, че ще ми върне отново нежеланото.)
     
  8. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Пилето е премахнато в момента - опитай да хванеш ново и сподели резултата.
    Ще следим за подобни проблеми.
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами явно няма отърване, отново същото се улови :mad::mad::mad:.
    Но странно - току-що се улови (аз се логнах преди 5-10 мин., прочетох и тогава пуснах лов), а ми показва, че мога да го наритам след 10:29 часа, а сега де???
     
    Последна редакция: 12.11.15
  10. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Явно е доста упорито. Провери пак ...
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Презареждам и ще опитам отново.

    П.П. Ами търси в момента ново, но то упоритото го ловеше моментално, май успях да се отърва на-сетне.
    Благодаря за съдействието.
     
  12. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Ако пак се появи нещо подобно или имаш други проблеми с менторството ще те помоля да пишеш на съпорт.
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ОК, слушам и изпълнявам. Още веднъж - благодаря.
     
  14. vida_bl

    vida_bl Обитател

    При изгонени две пилета отново се върнаха същите.Системата куца с двата крака.Ако иска някой да погледне ИД2033009
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.