За менторинг системата

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от staneli на 6.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. staneli

    staneli Старши болярин

    Искам да попитам защо се случи така, че след дъъъъъълго чакане да ме одобрят за ментор /подадох заявка час след като стартира в БГ, вече и аз не си спомням колко време мина и кога всъщност беше/ вчера случайно гледам, че пак ме подканят да учасвам в менторинг системата???? Сякаш въобще не съм кандидатствала и отново натиснах бутона "участвай". Да ме пита човек що, като туй чудо вече си е набавило вече ментори и повече явно не му требат!!!
    Може ли малко яснота по случая? Това гледам става и с още 3 мои акаунта.

    И въобще кво се случва с това менторство - приемат ли се нови членове, не се ли приемат? Кой може да ми отговори?
     
    Последна редакция: 6.9.15
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В края на седмицата всички неодобрени все още заявки са били изчистени. За сега нямаме повече информация по въпроса, в следващите дни очакваме да получим и ще ви пишем отново.
     
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    А защо са изчистени след като един от критериите беше по-ранна дата на кандидатстване? Мътна Индия, голям казус, голяма нещо. Аз до сега един смислен отговор не съм получила за това менторство и едва ли ще получа някога, за съжаление.
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Както казах нямаме информация защо е направено. Веднага щом получим отговора ще ви пишем.
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    а от кое ниво има шанс да бъдем ментори
     
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    По принцип след 40 ниво. Но в одобрението за ментор участват много фактори, един от които е нивото на акаунта. Акаунтите се класират според съвкупност от няколко фактора (ниво, развитие на акаунта, активност и др.) и на определен период се одобряват няколко от натрупаните заявки. По принцип по 1000 ментора на седмица.
     
  7. desi232

    desi232 Посланик

    значи имам шанс,за една година стигнах до 82 ниво и всеки ден съм активна в играта
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Накрая знаете ли,всички ще станете ментори,ама няма да има пиленца.
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  9. desi232

    desi232 Посланик

    все ще има и пиленца хахха няма страшно,ферми фантоми колкото искаш:p
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Дано си права,аз обаче се съмнявам,че после ще се получи обратния ефект и ще липсват пиленца.
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  11. desi232

    desi232 Посланик

    е не се отчайвай все ще се намери някой нов играч ;)
     
  12. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Цялата далавера от менторството е да вземеш дракона, а за да стане това ти трябват активни пилета иначе е много трудно и бавно, за да си сигурен че са такива има начин (не съм сигурен дали е променено, защото не съм ментор) да си хващаш почти на 100% твое пиле и така за няколко дена си готов, а след това дали ще си ментор или не ти дреме на .........;)
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Мен и сега не ми дреме.То от толкова врява и изминало толкова време ми се отщя,ша мина и без менторство....xD
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    многоми е чудно за какво се натискате да ставате ментори,няма никаква далавера в тая работа,тоняма толкоз пилета че дастигнат за всички кандидат ментори:):)
     
    fermer4eto77 харесва това.
  15. iwaniwaniv

    iwaniwaniv Стажант

    Далавера няма, ама поне от магазина на ментора могат да се вземат някои по ценни неща - супер тор, супер храна, супер приятел и разни други работи.
     
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Нямам представа какви са им критериите, но аз съм на 102 ниво, играя редовно и съм се записала веднага след като отстраниха бъга при регистрация в системата, тоест веднага след пускането и за България. Все още не съм влязла и не се надявам. И за мен дракона е най интересното и затова предложих на високите нива да ни се разреши да го вземем от Ренцо.
     
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Май менторинг системата се отприщи xD - одобриха ме преди малко за ментор, хай да ми е честито :p тепърва ще се боря за пилета.

    Хайде и друг да се похвали.
     
    Eli1200 харесва това.
  18. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    И при мен се отприщи. Чак не повярвах при одобрението. Сега трябва да почна да го разучавам.
     
    Eli1200 харесва това.
  19. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Минавам и аз да се похваля, много приятно се изненадах като прочетох совата преди малко:) Честито колеги
     
    Eli1200 харесва това.
  20. slaveiche

    slaveiche Стажант

    ураааа,и аз съм вече ментор-петел!!!
     
    Eli1200 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.