За куеста М6

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от BiGFarMad на 26.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BiGFarMad

    BiGFarMad Подрастващ автор

    Да попитам от чисто любопитство, ей така, не да се заяждам. Каква е точната и истинска причина за затварянето на М6? Причинявал е в системата бъг и затова го махнаха, или ей така за кеф и разнообразие що,т е остарял!? Ами всичко хубаво, ама... ако е само прищявка на тези у немско да бяха дали още 2-3 дена аванс бре, скъсах се да плюскам банички (с айран и без айран), да плюща ягодови мъфини... доде ме хвана диабета, само и само да се докопам до 77 ниво и проклетия СОК ОТ ЗАХАРЕН КЛЕН. Разпродадох де що имах селекции за още мазни бюреци и днес щях да ги купя глупавите 55 бр. сок от клен. Нали до 26-ти уж. Аз това го разбирам като - 26-ти ВКЛЮЧИТЕЛНО. Наградите щели да могат да се вземат от магазина, е чудесно... Ама кой ще ми сложи "безвъзвратно загубения куест" в графата приключени на читалището, та да си лъскам егото къ'т си ги гледкам (приключените). Не че се заяждам, само питам, да знам ако стане практика... да внимавам какви ресурси наливам в читалището и дали си заслужава. Току виж ми кръцнат под носа и друг започнат куест!!!
     
    Последна редакция: 26.1.16
    desi232 и .water. харесват това.
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Куестът е бил резултат от договор с М6 (мисля телевизия беше), този договор е изтекъл и повече БП няма правото да използва този символ. Това е причината - изтекли договорни права.
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Това не е ли британска тайна служба?
     
    Мариана07 и The.Farm харесват това.
  4. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Следят ни, знаех си... мръсници. Искат да знаят колко фючърсни сделки е теоретично способен да създаде един български акаунт за изкупуването на кралски съкровищни бонове наречени "лалошмулдени". Резултатът клонял към отрицателно число. Затова прекратили операцията под кодовото име "куест Ми6". Англосаксонската империя все още е в безопасност. "God save the queen" and Rothschild", упс... или както пише Я. Хашек в знаменития си роман "Приключенията на добрия войник Швейк" - "Мило Елзенце, войник било много глупав, а твой Натан много хитро...
     
    Последна редакция: 27.1.16
    Мариана07, desi232, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxD

    И още малко от Швейк:
    - Сутринта ще ви отведа в наказателния съд!
    - В колко часа, ваше височество? Да не взема, недай боже, да се успяl…
    - Вън!!!
     
    Последна редакция: 27.1.16
    Мариана07, desi232, The.Farm и още 1 човек харесват това.