За кокосовите орехи....

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от mamahadi24 на 11.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,виж сега,то пък не може всички да отворят всичките кокоси и да вземат реда,все пак нали...8) и както му се вика в случая:има играчи-има проблеми,няма играчи-няма проблеми...
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 5 други харесват това.
  2. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Аз скоро не съм имал проблеми с играта, та значи според теб ми е дошъл реда, да не взема нещо да са самозабравяxD
    БъГПойнтска и работа8)
     
  3. ren44o

    ren44o Стажант

    При мен се получи същия номер - отворен, неотворен и няма седмична награда:)
     
    joujoujouj харесва това.
  4. sonq0304

    sonq0304 Прохождащ

    И при мен ,същият проблем.Вчера го отворих ,днес кокоса цял.
     
    joujoujouj харесва това.
  5. sad2000

    sad2000 Стажант

    и моя вчера седи не отворен sad2000ID: 14182073
     
  6. bqlaorhideq

    bqlaorhideq Прохождащ

    имам проблем с кокоса
    отворих го взех наградата а сега си е цял
    ID: 25203063
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, за кой ден говориш?
     
  8. bqlaorhideq

    bqlaorhideq Прохождащ

    23.06
    когато влязох за новата награда видях че предната стои затворена а бях я взела
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за съжаление кокоса ти за деня е затворен и няма запис на получена награда.
     
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    И после от немско пак да си твърдят, че проблем с кокосите няма. :mad:
     
  11. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Защо след като отворих кокосовия орех вчера, днес отново е цял? ID: 23543773
    [​IMG]
     
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В акаунта не е отчитано отваряне на кокоса и получаване на наградата от МП.
     
  13. Az2

    Az2 Напреднал

    Здравейте, интересува ме до къде стигна въпроса с "неотворените" орехи и възможността да се закупи такъв в края на събитието.
    Аз продължавам да имам неотворен един при ежедневен логин и сигурно отваряне на въпросния орех.
    Благодаря предварително.
    ID: 3022894
     
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    засега - до никъде. Няма нещо променено за момента или някакво решение от БП, относно неотворените кокоси.
     
  15. chocho87

    chocho87 Стажант

    Здравейте. Искам да ви попитам и по-скоро да ви помоля нещо.. става въпрос за кокосовите орехи... Направих си регистрация в играта по време на събитието и от както съм започнал да играя всеки ден си отварям орехите.. има ли някакъв шанс да ми отворите предните орехи или поне да имам шанс за отварянето на последния големия подарък.. тъй като не съм отварял орехите не , защото не мога или съм забравил, т.е уж не е по моя грешка :) благодаря предварително!!!
    ID: 52963411
     
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Нямаме опция да отворим орехи или подарък, за сега не се предвижда друг вариант за отварянето им и от Бигпоинт.
     
  17. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Абсолютно съм сигурен, че го отворих. Всеки ден влизам специално заради кокосовия орех и за ежедневната награда от Рошко, дори и друго да не правя. Още повече, че специално проверявам поне по 2-3 път да не ме е замотало нещо и да съм пропуснал да отворя ореха тъй, че няма как да е пропуснат и да съм в заблуждение. Изобщо нямаше да повдигам въпроса, ако не бях сигурен, че ореха беше отворен и оставаха 28, 29 и 30 само неотворени! В това съм убеден!
     
  18. ivopetrov

    ivopetrov Стажант

    не си само ти аз също проверявам и при мен се получи явно е от системата им,не е възможно човек на 98 ниво да направи грешка
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.