За бейби бума - какво ни се "роди" ...

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от zwezdi4ka на 17.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. desi232

    desi232 Посланик

    http://prntscr.com/9oe0r0 ,морско конче,боен кон,индиански кон и магаре музикант.общо взето съм доволна от този бум :)
     
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз пък нещо не съм.....:eek:
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Имаш още 2 ч 27 мин xD да ти излезе късмета (за което стискам палци, ако още разцъкваш).
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Отказах се,пък и храната свърши,следващия път....
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  5. jundra

    jundra Обитател

  6. feniks160

    feniks160 Стажант

    е натова мусе казва късмет:)
     
    xari_myri, jundra и olinka_90 харесват това.
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    За тоз талаш по добре го вземи от пазарът вместо да хабиш храна :) ако нямаше редове хич няяше си троша нервите с бейби-мейби ;)
     
    bayVasil харесва това.
  8. desi232

    desi232 Посланик

    аз точно заради реда пусках селекциите,с задачите бях готова.и за мен не е талаш,все пак не мога да се меря с теб
     
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    И цъкалките от първия ред не са зле;) Селектираните животни ги имах та ми и артисаха, ама селектирах заради катинарите. Много яко дърво ядох скоро няма да селектирам, ако прескочи едно напред поне десет селекции прескачаха яко назад.
     
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Хех първият ред го бичих на мноо места сигур кат тотал "олекнах" 100 милиона пенитаxD честит рожден ден на патерици,ощи 100 години да ти е остра мотиката :)
     
    desi232 и bayVasil харесват това.
  11. .ФермерБГ.

    .ФермерБГ. Стажант

    Като цяло съм доволен и то много.... Две геройчни кукувици, крава каубойка, два диско хамелиона, един многоцветен хамелион и едно брадавичесто прасе..... Като цяло съм много доволен от този бейби бум !
     
    Мариана07 харесва това.
  12. jundra

    jundra Обитател

  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не можах да се стърпя. Начесах си крастата. Издухах доста СХ, но насила никой не ме е карал, в никакъв случай не съжалявам.
    Днешните ми падения и възходи:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    И постигнатата поставена основна цел:
    [​IMG]

    Успех на всички, които разцъкват или се канят да го направят!
     
    dimitrinkani, nefertiti, jundra и 3 други харесват това.
  14. dimitrinkani1

    dimitrinkani1 Подрастващ автор

    И аз този път се изкуших с рискова селекция , :pявно късмета беше на моя страна :inlove:[​IMG]
     
    Последна редакция: 12.3.16
    jundra, Мариана07 и mushnuk харесват това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Aз лично съм много доволен. При положение че не използвам високи нива за селекции освен от 2 ниво прасета и прилеп (имам ред за безплатно) и понякога кози (имам огромни козарници) хич не си правя труда.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 13.3.16
    Мариана07 харесва това.
  16. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    milena7004, nefertiti, jundra и 2 други харесват това.
  17. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Офффф ,ама с такъв страх заложих тази селекция и резултата определено ме удовлетвори:music:замина ми йогичката ,ама се пръкна една красива артистка:inlove:



    П.П ееее вече не мога да кажа ,че не съм доволна :pударих кьоравото и с кукувиците на квадрат8)[​IMG]




    [​IMG]
     
    Последна редакция: 13.3.16
    jundra, -niksan-, Мариана07 и 2 други харесват това.
  18. jundra

    jundra Обитател

  19. jundra

    jundra Обитател

  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Нещичко (документирано) от днешните ми възходи и падения:
    [​IMG]

    Кучетата днес вървяха прилично при мен, един Агент си направих безрисково, с предварителна подготовка, от 34 мопита. Тръгнах да го предавам в читалището и установих, че още един Агент ми се е пръкнал от някакви по-обикновени, но бях излизала от фермата и остана в неведение от какво се пръкна (не че толкова искам да знам де, нали се е пръкнал).
    Като цяло за мен днешният ББ беше успешен.
     
    jundra харесва това.