За бейби бума - какво ни се "роди" ...

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от zwezdi4ka на 17.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    вчера са издъни доволно:music:ама днес ма върна в първи клас xDма пуста и краста..............:oops:
     
    sabchooo, bayVasil и mushnuk харесват това.
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Е ся наградите по големи от предните......ама гроздето кисело.......:pxDxDxD
     
    mushnuk харесва това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    наградите взех още 1 ден;)от вчера клатя за кеф и пазар
    http://prikachi.com/images.php?images/960/8513960a.png
     
    Последна редакция: 13.12.15
    bayVasil харесва това.
  4. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Този бейби бум е по зле и от предишните. Съжалявам, ама едно 80 % от селекциите ми са 1 от следваща селекция и две обикновени животни. Пълен ужас. Докато шансовете за прескачане не се подобрят от мен пари за пакети от скъпоценната им супер храна няма да видят.
     
    -галатея- и bayVasil харесват това.
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    То наградите и без бум се ловят достатъчно има у килеря,бумът е пълен фалш нито един прескок да речем през 4-5 позиции от поне 100 опита ;):)
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    при теб не знам, при мен вчера доволно даже такава селекция ми врътна дан повярва човек от 3 обикновени прилепа и 1 вампир ми даде супер герой съжалявам, че не я фотах , ама ко държиш мога ти го фотам на пазара :D днес ми глътна 2 спортиста и един трапер и спрях;)
    тъй, че буря на мен гроздето нал видя не ми кисело;)
    пп фотах, че ако го земи някой не мога ти затвори устатаxD
     
    Последна редакция: 13.12.15
    kosdas и bayVasil харесват това.
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ванче нал знаеш ама ако съм пропуснал все пак ще повторя.....ти и други се трепете да снабдявате пазара аз купувам на готово пари при мен с лопата се ринат що ми е да играя индиански танци и да стискам палци да ми се падат селекции ;)xD
     
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    глей сега как мъ фърли на върбата:pта чак одих, да та зяпна у топа на богатите, ама нъцкиxDу другия гледам двама бг играчи грациела и хонда;)стоят си там тихо хората без да са напъват в дисциплината кой е по по най :D
     
    Последна редакция: 14.12.15
    smarf харесва това.
  9. smarf

    smarf Стажант

    много точно:D
    то някой само от към напъни могат да го докарат(оп и от към париo_O)

    пп:за бума при мене слабо беше ама и аз имам складиран някой лев да пазаря от вазеxDxDxD
     
  10. kromid4o

    kromid4o Подрастващ автор

    черна върба,скоруша.........другото за огрев :)
     
  11. kosdas

    kosdas Анализатор

    маслина 3 бука ракитник 2 скоруши и дюля за компот а с другите ще го сваря
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ъхъ, една черна върба и три читави ххл вече ми са на полето (упс, не са - супер-аверчето днес ме изненада с 48 ч. комбайн, че 48 ще бучкам треволяци)
     
  13. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Две черни върби,три мушмули
     
  14. -галатея-

    -галатея- Стажант

    Здравей, вече отмина една година и искам да попитам дали ще споделиш тайната на селектирането??? Благодаря предварително!!!
     
  15. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    :)Здравей, отмина направо профуча годината а селекцията става все по зле, още не съм открила тайната /и вече взех да се съмнявам че има такава/. На моя пазар има един фермер, който на всеки бум пуска по три четри златни и три четри за лалота/ Carolll72 , той е и на 7-мо място в класацията за най-много пенита/.Оня ден се пробвах по схемата второто от втория ред с три обикновени, но ме скъса на два пъти и спрях, а преди време по същата схема ми е прескачало на златно, но пак зависи от случайния принцип и кранчето на БП.:(Обаче мога да се похваля тази година успх направя камилите , пандите ,пуйките, и още други /задачите за лалота, без златните/ и няколко розови обори.Сега те са ми страст :inlove:дори в момента събирам пари за прилеп рокер и ако успея ще съм горд собственик на розова пещера. Харесвам тръпката от надпреварата с времето, незнам колко време ми остава, но трябва да събера 8 милиона по възможно най-бързия начин вчера събирах 6 милн. и си купих рокер днес съм на по-висока миза.:)
     
    Последна редакция: 16.12.15
    pineapple87, Valkaaa76, milena7004 и 2 други харесват това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Поселектирах си днес, съвсем мъничко повече от необходимото за неновия куест. Предимно камили, но и малко други животинки.
    Възходите и паденията ми:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    За последните две селекции с камилите ме е яд на собственото ми нетърпение и лакомия, но вече свършено, здраве да е. Но пък съм доволна от кучетата, приключих със Шийла Ину и един Агент 00К9 вече е предаден, само още два (някой ден xD).
    Като цяло - 2 високи селекции предадени, доволна съм.
     
    jundra, olinka_90, Eli1200 и още 1 човек харесват това.
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Браво Муши, аз откога ги протакам куестите със селекциите само...
     
    Eli1200 харесва това.
  18. olinka_90

    olinka_90 Активен автор

    Много щедър ще дойде този бейби бум
    [​IMG]

    И все пак бая има да си поселектирам докато смогна за куестовете. :cry:
     
    xari_myri, jundra, BUTTERFLAYS и още 1 човек харесват това.
  19. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    При мен кравите пускаха един скафандър и което е най-важното успях да го продам. :p Патиците и овцете бяха скръб , кучетата, бобрите и маймуните що годе бива.
     
  20. olinka_90

    olinka_90 Активен автор

    При мен точно кравите бяха скрънзи :D даже да не кажа всички, които участват в момента в куеста.
    То реално малко не си заслужава да влагам някои от селектираните, ама като сметнах колко ми трябват за всичките куестове ... ще има доживот да се селектира :D:D