За бейби бума - какво ни се "роди" ...

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от zwezdi4ka на 17.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Напротив, точно при високите нива, говоря след 100, селекциите винаги са зле :) Като знам предния път колко пара потроших за да изкарам временния куест :( Сега съм направо приятно изненадана от попаденията. Повтарям, когато пускат нова селекция селектирам само от обикновени животни и каквото се падне. Другите селекции 3:1, ги правя когато няма бейби бум :) Но сега с малко над 300 храни изкарах почти целия куест, но явно и при други е така, защото на моя пазар златните бяха по 10-11 млн., в началото цените наистина са такива, но преди секунда проверих има 3 златни магарета, най-ниската цена в малко над 11 млн. - панда цирков артист е на същата цена.

    П.П. Не съм вложила елемент на заяждане, просто споделих, че този път нямаше резачка за високите нива, както обикновено :)
     
  2. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Повярвай, няма лъжа, няма измама. Аз наистина искам уроци! - ниво 86
     
    -галатея- харесва това.
  3. Еделвайс

    Еделвайс Стажант

    Ти до този момент не си имала никакъв късмет в играта, наистина ли си въобразяваш, че термина уроци ще ти донесе златно магаре ?Ами пробвай си късмета, заложи 20 пъти по 4 мотела с по 4 обикновени магарета и гледай какво ще се случи ;)
    Или нещо или най-вероятно нищо 1 Ето това е урока, и то в късмета, Тити го е написала, направи го и си прецени сама резултатите,Или те подвежда хумора на ники с уроците ? Та тя селектира от години и то много успешно ;)
     
  4. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител


    От 2011 - та правя селекции, факт е, че до този момент нямам нито един завършен куест от селекциите, отказах се да ги селектирам аз, сега ще събирам милионите, за да си ги купя. Както пък и е факт, че в две от фермите на по 65- то ниво ми се паднаха модни пчели. Вадя изводи, че във ферми, в които никога не са купувани неща с реални пари, нещата се случват, там където са наливани левове, нищо не става.
     
    SULIO_PULIO1972 и -галатея- харесват това.
  5. Не мога да се съглася с теб, аз ударих на колелото златното магаре в основната си ферма (разбирай 90+ ниво). Но модни пчели така и не видях на колелото. Според мен е въпрос на късмет.
    А относно завършените куестове за селектиране моят опит е да не купувам последни селекции, а такива 5 и 6 ниво, и от тях да си правя последните, с приличен процент на прескачане с 1 ниво прецених, че така ми е по на сметка. И един по един ги приключвам, просто си набелязва дадено животно и се трудя върху завършването на неговия куест покрай селектирането на нововъведените и кукувиците.
     
    tutifruti9 харесва това.
  6. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Мога да се съглася с tutifruti9, защото и моя опит показва, че основната ми ферма не се слави с късмет - нито по селекции, нито на колелото - основно дървесна тор и около 1000 точки, почти никога не ми се пада нещо стойностно. За сметка на това пък на другите места не е точно така - колкото по - рядко влизам в дадената ферма, толкова по- хубави неща се падат от колелото.
    Относно селекцията аз процедирам така - на бейби - бум развъждам "модерното" животно в момента, каквото излезе го продавам. По същото време използвам значително по-ниските цени, за да си купя високите селекции и да си завърша куестовете.
     
    tutifruti9 харесва това.
  7. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И при мен е същата история. В основната ми ферма се падат само глупости от колелото на късмета, редовно зайчарник II, кокошарник II и всякакви подобия, но във ферми, които посещавам рядко късмета ми е много по-голям. Селекциите също хич ги няма, тук-там се пада нещо читаво, но на фона на съсипаната храна не си заслужава труда....
     
    черешка харесва това.
  8. Хестия

    Хестия Прохождащ

    Кой "учител " визираш с този апел ? munci1991 :)
    Успешна селекция на двама ви :p
     
  9. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    [​IMG]
    Доволен съм от този Бейби-бум. :) Успях да си набавя(купя) от пазара един Пикасо и една Писийка,а този .... просто не е за вярване,че прескочи
    Успех на всички със селекцията
     
    -галатея-, FrozenKiss и BUTTERFLAYS харесват това.
  10. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    поредния безполезен бейби бум xD
     
    FrozenKiss, Мариана07 и -галатея- харесват това.
  11. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Вече няма изненади от бейби бум.
     
  12. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    не мога да повярвам от толкова години играя и за първи път от 4 обикновени прасета ми даде спестовно прасе :D
     
    tutifruti9, Каспаретка, evil1234 и 2 други харесват това.
  13. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Добър ден и от мен. Направи ми впечатление, че след като съм си активирала реда от небесната градина за намаляване времето на производство в разплодниците и след като съм изяла едно розово желе селектирам за 15 мин., а преди това ставаше за 5 мин. Ако някой има обяснение моля да го сподели.
     
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    и парфюми слагаме.В момента нямаш активирано розово желе,само е активиран реда.
     
  15. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Сигурно съм си мислела да го изям. Извинявай, грешката е моя. Благодаря и хубав ден!
     
    Каспаретка харесва това.
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:8)
    поредна греда с бума, гледам балона с храната и се питам ,,има ли почва у нас,,
     
  17. IceAge

    IceAge Стажант

    И при мен беше пълна греда, много са орязали този път бейби бума...:wuerg:
     
  18. kokoto1

    kokoto1 Подрастващ автор

    Нищо и половина от този бейби бум :(
     
    черешка харесва това.
  19. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    тц, балона НЯМАxD
    Нема кой да купува манджатаxD
    От тоз бум нема се оплаквам..Бая животни ми взе но иначе има и покриване..На далавера съм..и спрях!
    Другия вече ще опитам пак:)
     
  20. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аааа, намира се ;)
    И аз със сигурност ще си опитам късмета пак другия път (не е толкова лесно да ни откажат :pxD), че този бум нещо не беше по вкуса ми 8)