За "Ретро пакети от предмети с бонуси"

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от gift777 на 17.8.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    Зарадвах се, но нямам редичките o_O Муши няма ли за цъкалките да има редички? :)
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В момента се предлагат ретро предмети.
    И нямам идея (нито някой друг от форумния екип) кога и какви ретро редове ще предложи БП.
    Нали знаеш - следи официалните съобщения и ако предложат нещо, няма да го пропуснеш.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А тези цъкалки към кой редове са и какво дава самият ред, ако може малко повече инфо
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ееее разби ми детските мечти БП, Муши шушнете му да пуска с цъкалките и комплекти с редовете :p:DТочно в гифт нямам някои редове. Бяха го зарязали тотално и още допълвам тук-там по нещичко :)
    Дилянче, редовете са описани в първата колонка, Пакет, мила. Като цъкнеш на цъкалка от самия ред, праща те в евента и можеш да видиш какво дават редовете. Аз ги огледах, но само реда Обратно в миналото ми хареса :)
     
    DILQNADELI харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В инфото за събитието предметите са с линкове към събитието, от което са били. А там ще откриеш информация както за тях, така и за редовете.
    :)
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Муши, шушни там горе за небето да дават редичките с цъкалките и, катинарче ;)
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще предам като отзив от събитието.
    И щраквам катинара.
    Приятен ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.