За Пълнолунието

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Dragonj120 на 28.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Навън каква пълна Луна се е нагиздила на звездният небосклон , при нас във фермата ще се появи чак със следващото пълнолуние - уви !!!
     
    [[Fermerkaa]] и bilq76 харесват това.
  2. bilq76

    bilq76 Познавач

    Е да така е по удобно едно пълнолуние потъва в небитието нестига че е само за 24часа а на това отгоре го отрязаха за месец август:wuerg:/ август беше в началото/е драги фермери ще играем пълнолуние в края на септември което по лунният календар е пълнолунието за началото на октомври:oops:пълнолунието за /август/септеври почва от днес:mad::mad:>:(:mad::mad:
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Август месец е с две пълнолуния тази година. Според календара на БП това е извънредно и рядко събитие и не е планирано повторението:):oops::p
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Жалко , да се надяваме , че за Вси Светии ще ни изненадат приятно ! Нововъведенията и промените в последно време много ми допадат , затова се надявам на интересно събитие за края на Октомври.
     
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    За да не отварям разни теми из форума пиша тука въпроса си, а той е - по време на Пълнолунието, вече няма да може да се сади на основното поле или ще може и на двете полета (ново и старо)?
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ще се ползва само новото поле за садене на пълнолунните посеви.
     
    Мариана07 харесва това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Четири нови куеста :mad::mad::mad:. Аха съм завършила старите... Ама ще станат някой ден, когато - тогава.
    Но едната нова цъкалка е доста прилична, само дето няма да е лесна за вземане, ще трябват плодчета от първото страховито дърво.
     
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А видяхте ли клипа , изглежда интересно........
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ее, ще имаш достатъчно време да завършиш старите /10 дни са това/ и .... с новите - на нова сметка ги почвашxD:p
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз имам от години таквиз дето все още стоят,кво ти пука...накрая ще ги раздадат ей тъй,за нищо и ще ги завършим,хихи
     
    georgiev, stefi и lion8080 харесват това.
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Кобри, благодаря ти за изяснението! :) Сигурно занапред ще има и други страховити дървета?!?
    Новите куестове не ме притесняват (и аз не съм завършила ни един от старите), даже ми харесват - колкото повече звездички толкова по-добре, а и наградите са добри. :) Стига Пълнолунието да го направят да бъде поне 3 дена.
     
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    колкото си трае едно пълнолуние. Надявам се да стане и това след време. Доволна съм, аз лично, вярвам не съм единствената, че вече няма да се налага да освобождавам основното поле, да сменям декор и т.н. Това си е един голям плюс - остават си всички полета на наше разположение, без да се съобразяваме с пълнолуние или Хелоуин:music:/не съм почитател на този празник/.
     
    sm0uk3r71 и Мариана07 харесват това.
  13. kosdas

    kosdas Анализатор

    добре а ма ако може я ми обясни как се изпълнява хелоуина на едно поле
    и м/у другото какво не ти харесва на него то кат 8 март пияни вещици обикалят с метлитеxDxDxDxDxD
    шегичка
     
    lyd_s_motika и Мариана07 харесват това.
  14. mar4o

    mar4o Стажант

    Искам си плодородните полета:mad::mad:. Нямам време да влизам всеки час:cry:
    И ако ще се поставят дървета, правени в магазина на Джак, редно е да могат да се поставят и всички обори на ужаса, както и прилепи и гарги, че последните даже и да се чифтосват>:(
     
  15. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    И аз не харесвам този празник, но явно се налага все повече и повече в нашата страна. Но аз да попитам нещо свързано с горния пост на mar4o - защо не могат да се поставят оборите от магазина на Джак - прилепи, врани и паяци (и селекциите им)? :oops:
     
  16. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист


    И кога ще ги обирате и храните след като полето ще бъде заключено цял месец до следващото пълнолуние? Достатъчно е че ще сеем на него и няма да буренясва никога.
     
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не виждам защо това не ви харесва, след като редно е да се възползваме от сеенето на растения - нещо, което ни е с ограничено време, докато всички обори можем да ги поставяме на останалите полета?! Освен това, след като пълнолунието приключи всички посеви там ще останат "заключени" почти за месец, до следващото пълнолуние. Няма да можем да ползваме нищо поставено на това поле, следователно ако поставим обори и ни потрябват, докато е заключено полето, ще сме с вързани ръце...
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  18. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Не ми харесва само Хелоуин, като празник, иначе новото поле е супер и много се радвам че го пуснаха. :)
    А за животните схванах. ;)
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    това не е наш празник, надали някой знае защо го празнуваме и откъде произлиза, нашият "хелоуин" си е Заговезни, но това е друга тема:)
     
    Мариана07 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Тези, които знаят защо се празнува Хелоуин в България, не го празнуват. Иначе аз много обичам бяла халва. ;)
     
    Мариана07 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.