Занаяти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от fenomenalem на 22.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    Понеже не знам къде да задам въпроса си към коя тема си отворих такава:))Та питането ми е ако нямам трето ниво мармаладко ще мога ли все пак да си купя на намалението в магазина рецептата за ябълково–морковено чатни?
     
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Мисля,че не.
     
    lion8080 и georgiev харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ако я виждаш кво ти пречи да купиш :eek:но ще я ползваш чак на 4 ниво:)
    • Рецептата за Ябълково-морковено чатни беше награда от "Есенния евент 2011", а от 13.04.2012 може да се купи от Търговския център срещу 199 ЛГ. Не може да се спечели от Колелото на късмета.
     
    Последна редакция: 22.11.15
  4. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    Няма значение от кое ниво искам да се възползвам от намалението.
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Няма да виждаш рецептата докато не стигнеш нужното ниво :(
     
  6. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    Благодаря.
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За нищо. Желая лека и спокойна вечер и бързо достигане на нивото :)
     
  8. nfsgogo20

    nfsgogo20 Прохождащ

    Как да използвам продуктите от занаятие за да получавам точки и други неща от фермата ????
    :music::music:
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, всеки един продукт ти дава различен бонус. Като сложиш мишката на него ще ти даде информация. Продуктите трябва да ги "ядеш"..., за да получиш бонуса им. В горният пост ти са дадени линкове за всички бонуси и подробна информация за продуктите.
     
    БЕЗГМО харесва това.
  11. krasim2

    krasim2 Стажант

    Здравейте!Искам да питам,преди време излизаше инфо"достигни с два занаята до ниво 3 и получи 1 занаят безплатно",та питането ми е следното:вече не с 2 а с 3 занаята съм на трето ниво,но не ми дава да си отворя безплатно нов занаят!
     
  12. krasim2

    krasim2 Стажант

    Намерих инфо за занаятите и разбрах защо не мога да построя друг1Извинявам се!
     
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Основните занаяти са пекар, сладкар и цветар. Единият, първият е безплатен. Вторият можеш да вземеш от панаира на Ренцо, и когато достигнеш 3то ниво и на двата занаята можеш да избереш трети безплатен. Другите два занаята можеш да отвориш от Дървото на мъдростта. Има възможност да се вземат всички занаяти безплатно, но отнема повечко време.:)
     
    .water. харесва това.
  14. krasim2

    krasim2 Стажант

    Благодаря!Вече съм четвърто ниво сладкар,но не мога да сваря ябълково-морковено чатни.Какво трябва още за тази рецепта или може би трябва да я закупя?
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Отговорът се крие тук - клик.
     
    krasim2 харесва това.
  16. krasim2

    krasim2 Стажант

    Благодаря!Значи все пак трябва да се закупи!!!