Загадъчни стръкчета

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от J.t.M на 11.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. J.t.M

    J.t.M Прохождащ

    Здравейте! При всяко пускане на загадъчни стръкчета си купувам по едно. Последните два-три пъти на Бахамарама ми се падат само банани XL. Това на какво го прилича? Харчим си парите, а получаваме боклуци. Уж шанса за получаване на новите дървета трябва да е голям, а той се равнява на 0. Убедена съм, че това не е само мой проблем. ОК не давайте редки дървета по куестове, но поне като даваме лалогулдени - да получаваме нещо свястно. >:(
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Шанса за нови дървета не е голям. За по-рядко срещаните дървета е по-малък шанса за падане.
     
  3. mama617

    mama617 Прохождащ

    Здравейте, току-що обрах дърво боабаб, но никъде не виждам плодовете-4 бр?????? ID: 12523892
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    В плевнята, в категоря "дървесни плодове от Бахама" на четвъртия ред виждам 4 бр. плод на боабаб.
     
  5. mama617

    mama617 Прохождащ

    А как мога да го пусна на пазара,тъй като не ми излиза встоката за продан?
     
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Виждам, че пазара ти е подреден по азбучен ред. Предполагам ги търсиш на буква Б, но те са на П - "Плод на боабаб".
     
  7. mama617

    mama617 Прохождащ

    Благодаря
     
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    ти ако мислиш че със едно стръкче щатисе паднат от редките дървета,много ще почакаш,някои си взимат по 10,15 и пак нищо свясно неим се пада,такаче за поголям шанс си вземи поне 10 бр та датисе падне някое редко дърво,ако пък нетисе падне здраведае ,важное да спонсорираш биг поинтxDxDxD
     
    FrozenKiss и Valkaaa76 харесват това.
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    И с едно стръкче става, когато бяха пуснали ЛГ дървото аз имах 5ЛГ купих едно стръкче и ми се падна;)
     
    xari_myri харесва това.
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    значи си извадил луд касмет,ако имаш повече от това дърво прати едно ;);) аз играя от скоро тази игра исъм пропуснал,когато саги раздавали тия дървета
     
    feniks160 и fermer4eto77 харесват това.
  11. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Здравейте!
    Трябват ми ковхай и амхерстия. Те ще се паднат ли от това Тайнствено дърво "Рейн"? Да знам дали да купувам.
     
    черешка харесва това.
  12. черешка

    черешка Старши болярин

    Да, падат се. :)
     
    _Gem_ харесва това.
  13. Привет, амхерстията може да се падне от тайнствено бахама стръкче "Ямайка", а ковхая от тайнствено стръкче "Рейн".

    Лалогулденовото дърво беше в стръкчетата еднократно много-много отдавна и никога не е било между разрешените за подарък и/или размяна неща.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.