Загадъчни обори, дървета и НОВИ глупости

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от !ЕЛИЯ! на 4.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Надежда всяка тука остави,да вземаш редче забрави :)
     
  2. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Мдааа, няма да се харча засега. Като станат по 500мп животните ще го взема реда за красота :D
     
  3. boris252525

    boris252525 Стажант

    Извинявам се че пиша тук,но не намерих другаде къде.Някой може ли да ми даде малко информация,за древния храм на маймуните,8-ма стая ''Пристанищна статуя''.Разбрах че това било куест.Дайте ми информация за куеста.8)
     
  4. Привет, това е статуята за достъп до куеста за отключване на Острова на съкровищата. Тук мошеж да прочетеш - клик. (Във втория пост има препратка към куеста.)
     
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Е, да си кажа, от 30 загадъчни на острова, нищо но от сърце, но за разлика от това в другата част от фермата, нищото е двойно - там също бяха 30 стръка. Вече няма да купувам стръкове, това беше за последно. Дори се замислям сериозно, дали да продължавам да играя, или тотално да се разведа с тази игра. Миналият път с вълците, пак хапнах дръвцето, е извода е: Купуваш ли лалота, не ти се падат редките, за да може още да налееш после.
     
    !ЕЛИЯ! и Мариана07 харесват това.
  6. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз затова не си купувам тайнствени стръкчета и строители. Ако си купувам то е по 1-2 бройки, пък каквото се падне. :)
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  7. sahara83

    sahara83 Познавач

    имах лалота за 11 дървета и взех 6 за фермата и 5 бахарама-паднаха ми се японска мушмула, бъз ххл ,дюля ххл, ябълка ххл ,многосеменен плод и един клен хл а от баха-тамаринд ,папагалско дърво, шамфъстък и 2 хл.Доволна съм само дето ако на всяко стръкче ми се пада шамфъстък скоро ще си направя плантация.
     
  8. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Вярно, че по празниците малко оглупявам, така че простете неразбирането. Пише, че новият куест "Хайде на юг" е постоянен, ама в читалището е с часовник, като за временен. Аз ли бъркам нещо, БП ли бърка нещо...
     
  9. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Зеления ъгъл на куеста ще бъде отстранен в началото на януари. Куеста е постоянен.
     
  10. ludko52

    ludko52 Активен автор

    С тази каталпа вече са подиграват с нас, и за салата даже не става, навсякъде само каталпи, аман вече
     
  11. baiete

    baiete Болярин

    Бях се зарекал да не купувам стръкове но пак взех по-малко / по 6 бр./ Бахарамата куца работа , за фермата по-добре от японска мушмула и вишна . Ще чакам П и Т за бъз , кайсия ХХЛ , мушмули и ягодово . А трънката е някакъв мираж :sleepy: . Коя мушмула е за последно или и двете не е ясно от FAQ ?
     
    Последна редакция: 28.12.14
    sladost89, черешка и sinsi88 харесват това.
  12. Привет,

    за последно е обикновеното дърво мушмула (което ражда мушмули):
    [​IMG]

    а не дървото японска мушмула (което ражда мушмула):
    [​IMG]
     
  13. baiete

    baiete Болярин

    Разбрах благодаря за инфото ! Явно ше се наложи пак да се пробвам ако ли не ще чакам ПиТ
     
    sladost89, черешка и sinsi88 харесват това.
  14. SVETKAVICA

    SVETKAVICA Прохождащ

    абе хора, тази каталпа докога ще е в стръкчето изненада????????????????????
     
  15. ГРЪМ

    ГРЪМ Прохождащ

    дадох лг, за да се сдобия с ябълка хл, круша ххл и слива ххл:mad::mad::mad:
    наистина съм изненадана:(
     
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    До сега дори не знаех , че има папагалско дърво !
     
  17. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт

    Комши на П и Т ми пиши ще ти подаря един бъз.;)
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    а П и Т ще има ли?????????
     
  19. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Свиркай за ягодовотото, мушмулата и кайсията..Бъз видях че си намери:)
    Трънката я хванах след 5 врътки на по 6/7 стръка..шанс 1 към 35. С едно дръвче , куеста ще стане към др. нова година:D
     
  20. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ми как иначе ще ни изненадват? Ти пък и питаш на всичкото отгоре... При мен от 30 стръка, най - доброто беше японска мушмула, японска вишна и не помня още какво японско беше...

    Надявах се по коледа, да се искат някъде продуктите на коледните елхи, но уви, те ще чакат другата коледа - може би!